Jogos a felvetés. Talán akkor úgy pontos, hogy az angol, francia, spanyol, portugál gyarmattartó országok a németekkel egyetemben felhígulnak az arabokkal. Míg az oroszok megmaradnak fehérnek... Én kedvelem őket. Szív emberek. Egyszer két hetet eltöltöttem náluk. Leningrádban és Moszkvában a nyolcvanas évek elején. Jó volt
De ilyenkor mindig beugranak a magasabb szempontok is. A nyugati rablószemléletnek, fehérkúltúrának itt vannak a végnapjai. Jóslatok szerint jön a szlávkorszak az oroszok vezetésével.
Visszatérve a kamujárványra, talán nem is konkrétan csak ezzel van gond a mérgező vakcinák mellett, hanem azzal a szándékkal, hogy tényleg tönkre akarják tenni az életkörülményeinket.
Valóban lehetne nagyobb. Én is próbáltam növelni a méretet, de nem sikerült. Mindegy nem ez a lényeg. Meresztgetem a szememet. Szívesen bogarászok itt.
Nincs mit. Én is rendszeresen mellé nyúlok, de ehhez az oldal kisméretű betűi is jócskán hozzájárulnak. illetve azzal, hogy nem veszem észre. Nem tudom nagyítani a szöveget. Gondolom nálatok is így van.
Már maga az, hogy az első körben is azért háborodtak fel Bill Gatesék, hogy milyen sokan nem oltottak be magukat is elgondolkodtató. De ugye ezt a pszicho járvány idején már jól kianalizáltuk, hogy mennyire átverés az egész.
Hát igen. Így jártam. Majd legközelebb korábban ébredek. Még az is lehet, hogy az ajándék egy kicsit csúszni fog... Megbeszélem a családdal. Mindenképpen jelentekezk e-mailben.
Így van. Jól sejti. Október végére a legtöbbször lehúzhatom a rolót... Már csak a két Ünnep között, vagy január első felében jöhetnek újabb megrendelések.
Biztos fogok jelentkezni. illetve megkérdezném karácsonyra tud még újabb megrendeléseket vállalni. Mögém állt a párom és ő noszogat. Feltételezem ilyenkor az ügyesebbek, vagy tájékozottabbak már leadták a rendelést.
Aranyos. Nálunk nagytanács nélkül is eleve a gyerkőcök döntentek ilyen kérdésekben. Sajnos nem próbálnak felnőttként viselkedni. Idétlenek, mint mindig.
Felnőttként próbálnak viselkedni. Persze a nagytanács témája mi is lehet. Pl. hol fogunk nyáron üdűlni? Mi lesz a vasárnapi program. Hova megyünk nagy ritkán étterembe. Nagyon szeretik ők eldönteni. Persze a Meki. Ha lehet próbálom elkerülni valami trükkel...
Hozzászólások
Megbeszélem a családdal. Mindenképpen jelentekezk e-mailben.
És további sik sikert kívánok!
Na majd dönt a családi nagy tanács. Ebben a gyerekek is benne vannak...
Megfésülhették volna előtte. Vagy egy alapos nyírás fotózás előtt ...