Hozzászólások  

#36 Csikós István 2023-11-14 20:56
Leningrád? Most már Szentpétervár... Öreg iljics nem érdemli meg, hogy várost nevezzenek el róla.
#35 Csikós István 2023-11-14 20:54
Jogos a felvetés. Talán akkor úgy pontos, hogy az angol, francia, spanyol, portugál gyarmattartó országok a németekkel egyetemben felhígulnak az arabokkal. Míg az oroszok megmaradnak fehérnek... Én kedvelem őket. Szív emberek. Egyszer két hetet eltöltöttem náluk. Leningrádban és Moszkvában a nyolcvanas évek elején. Jó volt
#34 Zalai Móni 2023-11-13 21:46
Az oroszok is fehérek... Nem? :-)
#33 Zalai Móni 2023-11-13 21:45
Mi? Ez biztos? Jön a cucilizmus megint? :-)
#32 Csikós István 2023-11-13 21:44
De ilyenkor mindig beugranak a magasabb szempontok is. A nyugati rablószemléletnek, fehérkúltúrának itt vannak a végnapjai. Jóslatok szerint jön a szlávkorszak az oroszok vezetésével.
#31 Csikós István 2023-11-13 21:42
Visszatérve a kamujárványra, talán nem is konkrétan csak ezzel van gond a mérgező vakcinák mellett, hanem azzal a szándékkal, hogy tényleg tönkre akarják tenni az életkörülményeinket.
#30 Czuczay Péter 2023-11-12 21:45
Valóban lehetne nagyobb. :-) Én is próbáltam növelni a méretet, de nem sikerült. Mindegy nem ez a lényeg. Meresztgetem a szememet. Szívesen bogarászok itt. :-)
#29 Csikós István 2023-11-12 21:43
Nincs mit. :-) Én is rendszeresen mellé nyúlok, de ehhez az oldal kisméretű betűi is jócskán hozzájárulnak. illetve azzal, hogy nem veszem észre. Nem tudom nagyítani a szöveget. Gondolom nálatok is így van.
#28 Zalai Móni 2023-11-12 21:40
Ja, köszi István, hogy javítottad a "gombós-t" gombócra. :-) Nagyon értelmetlenül hangzott.
#27 Zalai Móni 2023-11-11 19:40
Sziasztok. Orbán Gombóc miniszterelnökünk hallgat, mint csuka a témában. Ez sok jót nyilván nem jelent
#26 Csikós István 2023-11-11 19:38
Már maga az, hogy az első körben is azért háborodtak fel Bill Gatesék, hogy milyen sokan nem oltottak be magukat is elgondolkodtató. De ugye ezt a pszicho járvány idején már jól kianalizáltuk, hogy mennyire átverés az egész.
#25 Csikós István 2023-11-11 19:35
Hát, őszintén nem tudom. Csak bizakodni tudok. Vakcinagyártóra bízni a járvány kezelését, öngyilkosság.
#24 Czuczay Péter 2023-11-10 20:29
Már vártam, hogy valaki itt is felhozza a témát. Köszi Ildikó! :-)
#23 Szegvári Ildikó 2023-11-10 20:28
Tartok... Kijavítanád? :-)
#22 Szegvári Ildikó 2023-11-10 20:28
Szia István, Egyre töb helyen hallok a WHO machinációkról? Mi a véleményed? Szerinted sikerül nekik elérni, mindenkit beoltsanak? Én tartok tőle.
#21 Csikós István 2023-11-10 20:24
István... aha :lol:
#20 Csikós Istvá 2023-11-09 17:44
Rendben.
#19 Schteszner Tibor 2023-11-09 17:44
Hát igen. Így jártam. Majd legközelebb korábban ébredek. Még az is lehet, hogy az ajándék egy kicsit csúszni fog...
Megbeszélem a családdal. Mindenképpen jelentekezk e-mailben.
#18 Csikós István 2023-11-08 19:54
Így van. Jól sejti. Október végére a legtöbbször lehúzhatom a rolót... Már csak a két Ünnep között, vagy január első felében jöhetnek újabb megrendelések.
#17 Schteszner Tibor 2023-11-08 19:52
Biztos fogok jelentkezni. illetve megkérdezném karácsonyra tud még újabb megrendeléseket vállalni. Mögém állt a párom és ő noszogat. :-) Feltételezem ilyenkor az ügyesebbek, vagy tájékozottabbak már leadták a rendelést.
#16 Csikós István 2023-11-08 19:47
Köszönöm kedves Tibor! Örülök, hogy tetszenek a rajzaim. :-)
#15 Schteszner Tibor 2023-11-07 20:42
Szuper rajzok. Hadd gratuláljak a művész úrnak!
És további sik sikert kívánok!
#14 Csikós István 2023-11-07 20:39
illetve jópofaságai.
#13 Csikós István 2023-11-07 20:39
Az élet apró finomságai :-)
#12 Molnár Zsófi 2023-11-06 22:26
Aranyos. Nálunk nagytanács nélkül is eleve a gyerkőcök döntentek ilyen kérdésekben. Sajnos nem próbálnak felnőttként viselkedni. Idétlenek, mint mindig. :-)
#11 Zana Ildikó 2023-11-06 22:23
Éljük ami van. :-)
#10 Zana Ildikó 2023-11-06 22:23
Felnőttként próbálnak viselkedni. Persze a nagytanács témája mi is lehet. Pl. hol fogunk nyáron üdűlni? Mi lesz a vasárnapi program. Hova megyünk nagy ritkán étterembe. Nagyon szeretik ők eldönteni. Persze a Meki. Ha lehet próbálom elkerülni valami trükkel... :-)
#9 Zana Ildikó 2023-11-05 19:54
Nincs levédve. A gyerkőcök imádják. Ilyenkor komolyan is tudják venni magukat.
#8 Szegvári Ildikó 2023-11-05 19:53
"Családi nagytanács" :-) Cuki. Lenyúlom.
#7 Zana Ildikó 2023-11-05 19:51
Viszont elég féltékenyek egymásra... :-)
Na majd dönt a családi nagy tanács. Ebben a gyerekek is benne vannak... :-)
#6 Csikós István 2023-11-04 18:23
Biztos nem fognak reklamálni, ha csak egy rajzot látnak a falon. :-)
#5 Csikós István 2023-11-04 18:23
:lol: Jó felvetés. Jogos.
#4 Zana Ildikó 2023-11-04 18:22
Most azon tipródok mindkettőt rajzoltassam le, vagy elég ha egyet, mert "ikrek". :-) Illetve apró különbség van köztük.
#3 Zana Ildikó 2023-11-04 18:20
Nekem is van belőle kettő :-)
#2 Csikós István 2023-11-02 20:16
Néha tényleg sok apró munka van egy-egy rajznál.
#1 Csikós István 2023-11-02 20:15
Volt vele munka, nem mondom.
Megfésülhették volna előtte. Vagy egy alapos nyírás fotózás előtt ... :-) :lol:

You have no rights to post comments