Hozzászólások  

#50 Berniece 2026-05-22 15:59
References:


Pai gow poker online

References:
gangsain.co.kr: https://gangsain.co.kr/bbs/board.php?bo_table=free&wr_id=329386
#49 Annabelle 2026-05-22 12:08
References:


Slot machine parts https://futuremanager.nl: https://futuremanager.nl/employer/best-payid-casinos-in-australia-for-2026-top-payid-pokies//employer/best-payid-casinos-in-australia-for-2026-top-payid-pokies/
#48 Therese 2026-05-22 10:03
References:


Online poker real money usa

References:
https://fanajobs.com/profile/bryanwolford5: https://fanajobs.com/profile/bryanwolford5
#47 Csikós István 2023-12-08 20:18
Mi teremtjük meg, tápláljuk a konfliktusokat, ami ellen harcolunk teljes erőnkkel. Jó hasonlat a mozivászon. Ugrálunk a vászon előtt és próbáljuk megváltoztatni a film eseményeit, amit valójában mi vetítünk oda...
Tehát a teendő egyértelmű. Le kell cserélni a filmet.
#46 Csikós István 2023-12-07 20:19
Plusz frekvencia csökkenés, kristályosodás, fizikai szemvedés a tudatlanságból fakadó tudattevékenység, miatt... Spirális lefelé.
#45 Csikós István 2023-12-07 20:16
Mondja tolték sámán: "a világunk pont olyan, amilyenek teremtjük gondolatainkkal érzéseinkkel" persze nem csak ő mondja, hanem minden spitiuális emmber, aki már nem foglalkozik hitrendszerekkel, filozófiákkal.
Az itélkezés, pontosabban véleménynyilvánítás, azt jelenti, hogy résztvevője vagyunk fantáziabirodalmunknak. Azaz eltérés az univerzum valós törvényeitől sajnos következményekkel jár. Többek között belső tudás megvonással jár...
#44 Szegvári Ildikó 2023-12-06 21:21
Sziasztok!
Írod István "tudnék erről írni" Az miaz? :-)
#43 Csikós István 2023-12-06 21:19
Amúgy a másik ember helyében, azonos neveltetéssel, élményekkel a hátunk mögött, természetesen mi is azt tennénk.... Bármennyire is bizarr reakciókat látunk. Lehet, hogy nekünk ez nonszesz, de a másik helyében mi sem tehetnénk másként...
#42 Csikós István 2023-12-05 20:51
Így van Zsófi. Pontosan. Önjárok vagyunk, saját történettel. "Ne ítélj, hogy ne ítéltess" Klasszikus, jól ismert mondás valós igazságról szól. Tudnék erről írni..
#41 Molnár Zsófi 2023-12-03 21:18
A gyerekek meg maradtak.. Persze nem ítélkezhetünk. Minden történet más...
#40 Csikós István 2023-12-03 21:16
Elment egy másik férfival...
#39 Molnár Zsófi 2023-12-03 21:16
Nem semmi le a kalappal. Szeretem az ilyen karakán férfiakat. Nemcsak arra megy amerre a szél fújja.
Gyermekei anyja?
#38 Czuczay Péter 2023-12-02 18:40
Nem semmi. Ugye mi úgy lettünk nevelve, hogy az állati fehérjére szüksége van a szervezetnek...
#37 Csikós István 2023-12-02 07:54
Még annyi érdekesség az ismerősömről, hogy férfi és a lányai életükben egyszer sem ettek húst..., és nagyon büszkék rá. Ehhez is bátroság kellett. Természetesen semmi bajuk. Apuka nyomdokaiba lépve zenész pályát választották. Hegedű, fuvola. Országos versenyeket nyertek.
#36 Zalai Móni 2023-12-01 20:36
Irigylem az ismerősödet. Nekem nem volt hozzá bátorságom. :sad:
#35 Csikós István 2023-12-01 20:35
Egy szkeptikus ismerősömet kirugták a munkahelyéről, mert nem volt hajlandó megbökni magát, pedig ikerlányait egyedül nevelte. aztán a sors jobb munkahelyet osztott ki neki...
#34 Csikós István 2023-12-01 20:33
Móni, az én lányomat is kötelezték az oltásra a munkahelyén. Exem, az édesanyja is erősen motiválta, hogy kell az... Nem sikerült átlátnia a volt páromnak a manipulációkat, aztán lett is szívroham...
#33 Csikós István 2023-11-30 20:40
Illetve már alá is írták, mert 30-ig kellett dönteni.
#32 Csikós István 2023-11-30 08:54
Meg most ez a WHO sztori. A parlamentben többször is rákérdeztek a kormányra, hogy aláírják-e a megállapodást, miszerint a járványokkal kapcsolatos intézkedési jogkört átadják a WHO-nak. Egyszer sem válaszoltak... Tehát aláírják.
#31 Czuczay Péter 2023-11-29 20:07
Ezt nem is tudtam. Hozzám is csak a Orbán nagyképüsködése jutott el. Durva.
#30 Szegvári Ildikó 2023-11-29 20:06
Ó szegény. Ez a zsarolás Orbán részéről nagy szemtéség volt. amellett, hogy folyton hencegett a nagyszerű védekezésről, ami niyilván a leghatékonyabb Európában... Ugyanakkor a népességhez viszonyítva a környző országokhoz képest nálunk haltak meg a legtöbben. Romániában pl. nem volt kötelező az oltás mégis alacsonyabb volt az elhalálozás.
#29 Zalai Móni 2023-11-28 19:27
Ne is mondjátok. Sírtam is, hogy kötelező volt Önkormányzatnál... Nem mertem felmondani. Pedig az kellett volna. Van is bajom.
#28 Czuczay Péter 2023-11-26 12:07
Mélyen egyetértek. Nem hagytam, hogy beoltsanak.
két éve is beszéltünk a járványról, akkor említetted István, hogy egyszer sem vettél levegőt maszkon keresztül, trükköztél, azután én is így tettem. :-)
#27 Csikós István 2023-11-26 12:04
Nyilvánvaló.
#26 Csikós István 2023-11-25 20:32
Szóval, plusz van egy fontos és meglehetősen kellemetlen körülmény, az emberek alapvető programozhatósága, csoportros "hipnotizálhatósága", ami sejtszinten is működi. Ez a járványoknál is jócskán tapasztalható. Ha nem lenne tele a média napi szinten a halálozási adatokkal, ha egy szót sem ejtenének róla. jóval kevesebb lenne az áldozat.
#25 Csikós István 2023-11-25 20:28
Igazad lehet Zsófi. Jobban oda kell figyelnem. ;-)
#24 Molnár Zsófi 2023-11-25 20:27
Igen, most hogy mondod István, látom két hozzászólásod is feloszlott, nem csak egy.
#23 Csikós István 2023-11-23 20:35
Szóval tanultunk valamit magunkról, a múltunkról, a tudományos materialista gondolkodás vívmányairól, amik sajnos nem felelnek meg a valóságnak. Így tényleg nehéz dolgunk van valós véleményt alkotni mi dolgunk ebben a világban.
#22 Csikós István 2023-11-23 20:33
Úgy látom az egyik hosszabb elemző hozzászólásomat is sikerült kitörölni a spamokkal együtt a jóról és a rosszról. Csak azzal van érteleme annak amit, Zsófi írt.
#21 Csikós István 2023-11-23 20:26
Köszönöm kedves Zsuzsanna!
#20 Czeglédi Zsuzsanna 2023-11-23 08:05
Nagyon szép rajz, rajzok. Gratulálok az alkotónak. További sok sikert.
#19 Molnár Zsófi 2023-11-22 21:29
Ez szomorú lenne. Mert mihez képest éljünk? Erkölcs, etika, morál, humanizmus, Ha ezt is elveszítjük mi marad? Káosz
#18 Molnár Zsófi 2023-11-22 21:27
Szóval valójában a jó sem jó? ;-)
#17 Molnár Zsófi 2023-11-22 21:26
Valaki intézkedhetne, hogy ne ilyen legyen... :-)
#16 Czuczay Péter 2023-11-20 20:31
Mintha ez az elfajulás rohamléptekkel következne be most is...
#15 Csikós István 2023-11-20 20:30
Nekik valahogy elmegy ez a tudat. Mindenesetre nagyon tanulságos összehasonlítva azzal a középkori keresztény európával, amit tanítanak nekünk (mert ugye semmire nem vehetünk mérget, hogy tényleg úgy is történt), de tény, milyen elképesztően elfajult programok szerint is tudunk létezni. Illetve kellett léteznünk.
#14 Szegvári Ildikó 2023-11-20 20:26
Mármint nekem. Meg a hagyományos kövezés... Milyen barbárság. Na jó már nem tesznek ilyet, de...
#13 Csikós István 2023-11-19 20:10
Addig viszonylag normálisnak tűnik egy ilyen férj, míg itt van mondjuk Magyarországon, de ha elköltözik a család a férfi országába, azonnal az ottani üzemmodra kapcsol át. A magyar feleség, mindjárt másodrendű lesz... Náluk ez normális.
#12 Csikós István 2023-11-19 20:06
Igen Péter. És gonbdoljuk el, aha különbségek alapvetőek. Pl. mondjuk a pár egyik tagja iszlám hívű, vagy csak ilyen környezetben nőtt fel, a másik keresztény, vagy buddhista, hindu...
Ismertem egy párt keresztény nő, iszlám férfi (leegyszerűsítve a képlet). Persze, hogy válással végződött.
#11 Molnár Zsófi 2023-11-19 20:02
Hú, ez nagyon igaz. Én is ezt tapasztaltam.
Amúgy sziasztok. Már rég jártam erre. Egy hete? :-)
#10 Czuczay Péter 2023-11-18 19:56
Valóban. :-) Úgy tudom Magyarországon is nagyjából 50%-os a válási arány, amikor kb. hasonló közegben nőnek fel az emberek. Akkor nyilván nem könnyíti a harmonikus élet kialakítását, ha a tapasztalatszerzés körülményei eltérőek.
#9 Szegvári Ildikó 2023-11-18 19:51
Értem. De biztos izgalmas a másság.
#8 Czuczay Péter 2023-11-18 19:50
Most nem kis "c-vel... :-)
Igen Jeanne francia, illetve belga név. Már 17 éve élek Brüsszel mellett. Ide nősültem. Így alakult. Nem egyszerű, mert mások, mint a magyarok, de megoldjuk... :-)
#7 Szegvári Ildikó 2023-11-17 20:23
Milyen név a Jeanne? Francia?
#6 Szegvári Ildikó 2023-11-17 20:22
Péter a párod nem magyar?
#5 czuczay Péter 2023-11-17 20:21
No, kb én is így nézek ki. Igaz István? Viszont a lány nagyon nem hasonlít a páromra. Persze szó se róla... Nem folytatom. Kapnék a fejemre. Már előfordult, hogy Jeanne megnézegette miket írogatok erre az oldalra. Igaz csak keveset ért belőle... De hát nem tudhatom. :-) Van googlefordító is.
#4 Csikós István 2023-11-16 20:07
Köszi hölgyek. :-)
#3 Zalai Móni 2023-11-16 20:07
A lényeg van lerajzolva.
#2 Zalai Móni 2023-11-16 20:06
Azt szeretem, hogy mennyire élnek. :-)
Nem fotómásolat és mégis.
#1 Szegvári Ildikó 2023-11-15 20:06
Szépek. Ahogy a rajz is. Mint mindig.

You have no rights to post comments