Hozzászólások  

#32 Szegvári Ildikó 2024-01-13 16:02
A jó karma jól jönne. Eddig nem éreztem, hogy az égiek kedvence lennék. :-|
#31 Csikós István 2024-01-06 20:16
És "Lent mint fent, fent, mint lent" Hermész Triszmegisztosz sok ezer évvel ezelőtti megállapítása.
#30 Csikós István 2024-01-06 20:15
Az univerzum, a Mindenségtudat biztos megakadályozza? Nem nem fogja. Szabad akarat van. Ez kollektíven is értendő. Ha felrobbantjuk a bolygót. Átkerüólünk egy hasonló játszótérre. Talán a egy súlyos tapasztalattal a hátunk mögött - mert nyoma marad - megtaláljuk a lélekfejlődésünk helyes útját. Az egyén szinten is igy működik
#29 Csikós István 2024-01-06 20:11
Sőt, határvonal. Fórduló pont. Innentől már csak felfelé vezethet út, mert ennél nincs lejjebb. Ennyire tudatlan emberiség sosem volt. Mindegy mit hazudnak a történelmről. Korunk ember azt hiszi (mert ezt tanították neki) ész a fokmérő. Nem. A szív. És, ha nem lesz alapvető fordulat, a bolygónak annyi.
#28 Csikós István 2024-01-05 20:03
Majd kiderül mit hoz 2024
Nem célszerű előre vetíteni, mert még ezzel támogatjuk a megvalósulást, energiát adunk neki, de valami azt súgja nem lesz könnyű.
#27 Csikós István 2024-01-05 19:59
Köszönjük Zsófi! :lol:
#26 Czuczay Péter 2024-01-05 19:59
Köszi Zsófi és mindenkinek :-)
#25 Czuczay Péter 2024-01-04 18:20
Hátha tényleg csak egy nap lenne mindenkinek... :-)
#24 Szegvári Ildikó 2024-01-04 18:19
Ilyen az össznépi buli. Erre lettünk porgramozva.Ezt láttuk a felmenőüinktől is. Jöjjünk össze és igyunk. Végül is, ha messzebbről nézzük, évente egy nap agylágyulás, nem vészes.
#23 Molnár Zsófi 2024-01-04 09:32
Én alig ittam alkoholt... :-) Inkább figyeletm a családra, Különösen a nálunk összecsődült fiatalságra.
Majd adandó alakalommal bepótolom. Rám férne... :-)
#22 Molnár Zsófi 2024-01-04 09:30
Sziasztok! Már jócskán megkésve, de sosem lehet elég későn a jókívánság. Boldog, Békés, Sikeres Új Évet kívánok mindenkinek.
#21 Czuczay Péter 2024-01-03 08:29
:lol: Én jobb ha hallgatok... :-* Ott se voltam.
#20 Szegvári Ildikó 2024-01-03 08:28
Ezt a homályt csak a folyamatos durrogások oszlatták fel valamennyira.
#19 Szegvári Ildikó 2024-01-03 08:25
Mennyit? És megérezted? Én legalább 3 doboz sört, fél iter pezsgőt, 1.5 deci szilvapálinkát, meg nem tudom mennyi bombonmeggyet... Addig minden oké volt míg a szobában valami homályféle ereszkedett le. Nem is értem honnan jött. :lol:
#18 Csikós István 2024-01-02 10:28
Ha középiskolás osztálytársaim véletlenül erre járnak, mondhatják, hogy lebuktam, mert a nyári osztálytalálkozón kb. hasonló mennyiségben szintén fogyasztottam alkoholt. Tehát nem mondhatom, hogy 30 éve nem ittam. Oké. Jogos. De olyan jól hangzik. :-)
#17 Csikós István 2024-01-02 10:25
Ahogy szerintem már említettem. :-)
#16 Csikós István 2024-01-02 10:24
Köszi Mónika! :-)
Most én is sokat ittam... egy egész féldeci tojáslikört és valami három cent összepancsolt Sherry szerű valamit. :)
Megéreztem. Három évtizede nem iszom.
#15 Zalai Móni 2024-01-01 20:14
Oké, sikerült... :lol:
#14 Zalai Móni 2024-01-01 20:13
Sziasztok! A tegnapi/mai nap nekem is pörgős volt, meg zajos. Utóbbi a szomszéd miatt. A lényeg, hogy én is kívánok minden szépet és jót a következő, illetve az idei évre.
Nagyon kellett koncentrálnom, hogy ne üssek mellé. :-)
#13 Szegvári Ildikó 2024-01-01 20:09
És még írni sem tudok helyesen... :-)
#12 Szegvári Ildikó 2024-01-01 09:44
Sziasztok! Tetszik a jó karma említése. :-) Bízzunk benne.
BUJJÉK! Eg kicsit még kótyagos vagyok... :-)
#11 Csikós István 2024-01-01 09:42
Ja, tényleg. Köszi Péter. :-)
Én is sok szerencsét, jó karmát kívánok mindenkinek 2024-re.
#10 Czuczay Péter 2023-12-31 09:06
Sziasztok. Mindig izgalmas párpeszédet olvasok, amikor ide bejövök. Ez alol Szilveszter sem kívétel. :-)
És akkor megragadom az alkalmat, Békés, Boldog Újesztendőt kívánok mindnyájatoknak. Csók Péter. :-)
#9 Csikós István 2023-12-30 21:31
Holnap elmesélem a legextrábbat. Aztán már lehet, hogy mondtam nektek is. Igazi tanmese a véletlenről. ezért már sok embernek elmondtam.
#8 Csikós István 2023-12-30 21:29
Na, ez aranyos, :-) Tetszik. Kicsi a világ. Véletlenül találkoztunk itt az oldalamon, aztán kiderült, hogy a világ másik oldalán élő barátaimat is ismered.
Én rengeteg hasonló, matematikailag esélytelen véletlent éltem át. Demonstrálva az ÉLET, hogy itt valami más zajlik, mint amit tanítanak nekünk, mondanak a tudósaink...
#7 Molnár Zsófi 2023-12-30 08:24
A Nagy család? Persze, hogy ismerem őket. Hogy-hogy erről még nem beszéltünk? Van két lányuk. Yvonne és Bethany. Utóbbit csak egyszer láttam, ő máshol él, de a nővérét többször is magyar napokon. Pl. Augusztus 20...
#6 Csikós István 2023-12-29 20:51
Időnként irigyellek. Lettek ott barátaim anno. Ők rendszeresen járnak, tehát minimum látásból ismerheted őket. A legkedvesebb barátaim Nagy Tibor. és családja. A Tibi éppen most volt itthon.
#5 Molnár Zsófi 2023-12-29 20:48
A szoborról természetesen mindig eszembe jutsz. :-)
#4 Molnár Zsófi 2023-12-29 20:47
Én időnként szokam látni :-) Amikor a magyar templomban van valami program. Az unokatesóm is itt van St.Louisban és ő nem hagyja, hogy kihagyjam a nagyobb Ünnepeket. A két gyerekemet is vinni kell... Persze nem bánom a magyar nyalv miatt. Igaz nem igazán motivátak. Az én saram...
#3 Csikós István 2023-12-29 12:11
A fejét kb. tíz éve valami iszlám hívő dinka lecsapta. Sérüléseket szenvedett. Valaki vállalta, hogy visszarakja. A lényeg, hogy már nem ugyanaz. A szája is fura. A virágok a fejpánton túl vastagok.
#2 Csikós István 2023-12-29 09:48
Jó rég volt. Minddjárt 40 éve? Hm.
#1 Csikós István 2023-12-28 20:39
84-ben készült Madonna szobrom. St.Louis.

You have no rights to post comments