Sziasztok! Móni ebben nagyon igazad van. Én 44 leszek idén. elég nehezen találtam meg a "saját igazságomtat, illetve amit igazságnak gondolok, de tudom, hogy sok idő és kísérletezés kellett hozzá. Most a káosz kellős közepén, ami nincs az az idő... Pláne a "z" generáciüónak.
A káosz évtizedeiben nagyon nehéz felvenni a fonalat. A fiataloknak rendkívül nehéz dolguk van manapság. Nagyon nem irigylem őket. Nem lennék a helyükben. Nem vagyok éppen öreg, de a 20-25 alattiaknak átvergődni a szemfényvesztéseken nem tudom, hogy lehetséges-e folyamtos vezetés nélkül.
Nem vagy vele egyedül Bence, így voltunk vele mi is - meg mindenki aki úgy döntött ide inkarnál -, de abban a világban élünk, amikor muszály keresni a lényeget, a valós magyarázatokat, különben elboritja a tudatunkat a hülyeség árja... Bocs, hogy belekotyogatam a beszélgetésetekbe.
Esetleges karrier manuális képességekkel már sors, karma kérdése. Alapvetően spirituális szempontok határozzák meg a létprogramunkat, akkor is ha nem vagyun vele tisztában, vagy eleve tagadjuk. Természetesen. És ez a fő feladatunk, nem bármilyen foglalkozás, vagy kondicionált képesség.
Köszönöm szépen. Nagyon kedves. Egy tanács. Minél több figyelemet, energiát fektet bele, annál jobban fog menni. Ha valami nem sikerül, sebaj, nincs jelentősége. Működni fog később. Csak ennyi. Nem kell több.
Szép estét! Gratulálok a fnatsztikus rajzokhoz. Néztem más oldalakat is, De ezek a legjobbak. Próbálok tanulni a Művész Úrtól, mert magam is rajzolgatok egy ideje amatőrként. Csak ezért nem rendelek, mert próbálom én elkészíteni a műveket a családomról. További sok sikert Önnek is és magamnak is.
Ez is egy lényeges különbség a portré rajz és a fényképek között. Régen hagyomány volt a fényképeket falra akasztani. Ez annál inkább igaz, minél régebbre megyünk vissza. az időben. A mai korban ez kevésbé divatos. Fotók maradnak a digitális térben, számítógépeken. Tehát egy grafika. Nemcsak felkerül a falra, de ott is marad.
Gratulálok a csodás rajzaihoz Művész Úr! Ez az ötlet is nagyon aranyos. Nagyszerű kivitelezéssel. Évtizedek múlva biztos érdekes élmény lesz az utódoknak.
Valóban. 6500 körül reagáltak rá. Ahhoz képest, hogy általában 100-200 között szokták lájkolni a rajzaimat, ez kiemelkedő eredmény volt. Egyébként éppen holnapra terveztem a megosztást.
Szerintem nagyon aranyos ötlet. Majd, ha ezt is megosztja a "vegyélhazait" oldalon (gondolom előbb utóbb) ennek is biztos nagy sikere lesz. Emlékszem több ezren látták.
Bár a függőleges arányokon semmit nem kellett változtatni, mert tényleg azonosak votak. Amit korábban rajzoltam, a házaspárt, ott is csak egy kevéskét kellett módosítanom.
A megrendelő megosztotta a rajzot a facebookon és az egyik hozzászóló úgy vélte, a két lány biztos ikrek, Pedig ha megnézzük a kétoldalt minden részletében eltér. Egyedül a függőleges arányok azonosak. Másképp nem is lehetett volna összeilleszteni őket.
Köszönöm kedves Evelein. Örülök, hogy minden rendben volt a rajzzal . Arcunk asszimetrikus valamilyen mértékben. Szemünk megszokta, korrigál. Ezért látják sokan csak egy személynek. Különösen, ha nem tudnak az összeillesztésről.
Ja és ez a két kislány egy portréban fantasztikus. Már láttam egy hasonló rajzot Öntől a Vegyélhazait oldalon, ezért automatikusan letakartam az oldalakat. Ha így nézem külön őket látható, hogy két kislányról van szó. Ha egyszerre nézem, mintha egy lenne. Érdekes. Negyon izgalmas ötlet és jelenség.
Kedves Művész úr. Úgy gondoltam a honlapjára is megírom, Remekül sikerült a karácsonyi ajádnékozás, elsősorban az Ön alkotásának köszönhetően. Mindnyájan nagyon köszönjük. Apám meg is siratta, annyira meghatódott.
Bárki olvassa, bízhat abban, hogy kivételes művet fog kapni, ha rendel a grafikus úrtól
Péter, biztos nem tudsz kevesebbet, mint az átlag Magyarországon. Ha így megy a vallon is, irigyellek. Na nem azért, mert ezt az egzotikus franciavariánst akarnám elsajátítani. Angol...
Köszi. Jó hallani. Mástól. Ezt nektek is köszönöm. Minden nap beugrom ide. Többször mint a facebookra. Miért? Nem tudom. Valahogy elcseverészünk és sosem felszínes témákról. Talán ez az ami melegen tartja az agyam magyar felét.
Jogos. Vagy az emberek hány százaláka perfekt? Akiről elmondható, hogy tökéletesen elsajátitott egy nyelvet. Aktív, passzív szókincs... Valószínűleg akinek úgymond munkaeszköze a nyelv és napi szinten használja, csak arról mondható el, hogy perfekt.
A szokásos érdekes témaválasztás. Nekem az jutott eszembe, az írókon, költőkön kívül. oké, meg a nyelvtanárokon (politikusokon...) kívül ismer még valaki tökéletesen egy nyelvet?
Magyar "aktív nyelvterületet" 17 éve hagytam el (már meséltem). A vallon nem tökéletes, mondjuk 80%-os, de megvagyok vele. Persze filozófálást nem eröltetem. lényeg, hogy traccsolásban jó vagyok.
Ismerős problematika. A francia, a belga-francia meg gondolom még zűrösebb. Én három nyelven nem beszélek tökéletesen. Azt hiszem így korrekt. Magyar, vallon-francia némi flamanddal fűszerezve és angol (konyhanyelven).
Igazad van a mellényúlás más. Most igazából úgy vagyok, mintha két szék közül , között a pad alatt lennék. Azt hiszem megy az angol, de néha falba ütközök. Tehát egyik nylev sem tökéletes. Még és már...
Köszi. Hát ennyit a magyar nyelvtudásomról. 22 év ezek szerint sok idő. Elég ahhoz, ha nem használjuk aktívan az anyanyelvünket, kezd homályosodni a dolog. Pedig anno, nemis voltam rossz nyelvtanból. Mindegy, ez van.
Gyakorlatilag mindenkinek asszimetrikus az arca.Ezt meg is szoktuk. Ezért másokra rápillantva korrigál az agyunk. eltekintünk az eltérésektől. Ezért van az, hogy első pillantásra ezen a kislányon sem érzékeljük az eltéréseket. Csak ha alaposabban megvizsgáljuk.
Hozzászólások
Blue rodeo https://itjobforfresher.com/employer/best-payid-pokies-australia-2026-fast-withdrawals/
References:
https://itjobforfresher.com/: https://itjobforfresher.com/employer/best-payid-pokies-australia-2026-fast-withdrawals/
Casino la ciotat
References:
oke.zone: https://oke.zone/profile.php?id=540312
Bocs, hogy belekotyogatam a beszélgetésetekbe.
Próbálok tanulni a Művész Úrtól, mert magam is rajzolgatok egy ideje amatőrként. Csak ezért nem rendelek, mert próbálom én elkészíteni a műveket a családomról.
További sok sikert Önnek is és magamnak is.
Nekem is eszembe szoktak jutni az utódok viszonyulása a rajzokhoz évtizedek múlva.
Ez az ötlet is nagyon aranyos. Nagyszerű kivitelezéssel.
Évtizedek múlva biztos érdekes élmény lesz az utódoknak.
Egyébként éppen holnapra terveztem a megosztást.
Bárki olvassa, bízhat abban, hogy kivételes művet fog kapni, ha rendel a grafikus úrtól
Na nem azért, mert ezt az egzotikus franciavariánst akarnám elsajátítani. Angol...
Ezt nektek is köszönöm. Minden nap beugrom ide. Többször mint a facebookra. Miért? Nem tudom. Valahogy elcseverészünk és sosem felszínes témákról. Talán ez az ami melegen tartja az agyam magyar felét.
Én három nyelven nem beszélek tökéletesen. Azt hiszem így korrekt.
Most igazából úgy vagyok, mintha két szék közül
Igaz az angolnak is.