Van egy jóslat, hogy Észak-Amerika elsüllyed, Angliával együtt. Eközben új kontinens emelkedik fel a Csendes óceánban. Gondolom az egyensúlly kedvéért... Elég az oroszoknak belelőni egy atomrakétát a yellowstone-szupervulkánba...
Igen a lényeg, hogy befossunk. Az utolsó pillanatig azt higgyük mindennek vége. Sokan lesznek, akik dimenzióváltást élnek majd át ebben a helyzetben. De persze mégtöbben, akik szimplán túlélik, majd folytatják teljesen más feltételek mellett. És persze leszenek akik nem élik túl.
Olvastam egy minden részletre kiterjedő tanulmánnyban hogy a novemberi amerikai választásokig - amin várható Trump győzelme - mindenképpen el akarják kezdeni a világháborút. Legésőbb, de inkább korábban. Lehangoló.
Nekem értelemszerűen könnyebb beletörődni abba ami itt van, a nyelvet is jól beszélem (szerintem), mint nekik Magyarországon mindent újra kellene kezdeniük.
Így van Móni! Itt Brüsszelben még rosszabb a helyzet, mert nincs jobb oldali, nemzeti értékeket, érdekeket képviselő sajtó. És a népesség fele már iszlám menekült. Higgyétek el rémes itt élni. Már többször felmerült bennem, hogy haza kellene költözni, de a párom és a gyerekeim már itt vannak othon.
Nagyon, de nagyon bízok abban, hogy valaki előugrik a semmiből megszünteti ez az agyrémet. Sajnos az emberek fele - a baloldalra gondolok - a legnyilvánvalóbb átverést sem képesek felismerni. És gyülölik azokat, akik merészelnek érvelni.
Érdekes, most már naponta több információ ér el hozzám, illetve borít be..., ami pont azokat mondja, amiket már egy ideje gondolok. Egyben megerősítik azt.
Igen Péter. Ennek a materializmusból, illetve korábban a démonikus kereszténységből... levezetett életformának, áldemokráciának, álliberalizmusnak, más népek kirablásából ennyi épp elég volt. Ennél már nem lesz lejjebb.
Állítólag a FED leállt a bankok támogatásával, hogy ne menjenek csődbe. Bankok tulajai folymatosan adják el a részvényeiket. Szóval USA csődjének bejelntését még el tudták ódázni Ukrán-orosz háború kirobbantásával, de most már ez sem működik, szóval. Az elkövetkezendő hetekben érdekes dolgok fognak bekövetkezni.
Imádom olvasni a bölcselkedéseidet. Mindig érzem, hogy igazad van. Érzem, hogy nem a levegőbe beszélsz, van mögötte ismeret. Irod, hogy harmonikusabb időszak fogja végre felváltani a jelenlegi káoszt. Tudnál dátumot is mondani mikor fog ez bekövetkezni? Mert már agyamra megy ez a katyvasz.
Van ez a Jin-Jang szimbólum. Biztos ismeritek. Ilyenkor lenne jó, ha a hozzászólásoknál lehetne fotót is csatolni... Lényeg, hogy globálisan a jó és a rossz folymatszerűen követik egymást. Ha valamelyik, már túl hosszú ideje domináns a bolygón, kiborul a bili és jön a másik. Megyjegyzem most is egy fordulópon előtt állunk. A káoszt fel fogja váltani egy harmonikusabb időszak. De érdemes tudni, ahogy a keleti szimbólum is mutatja, a sötét mezőben van világos terület, a világosban meg sötét. Tehát a rossz időszaknak is van megasabb szempontok alapján értelme, oka, isteni célja.
Örülök a felvetésednek. A családom múltjának átgondolására késztetett. Itt is akadnak érdekességek. ahogy gondolom mindenütt. Arról nem is beszélve, hogy igazi könyv, illetve filmtéma. Anyukád megmentésére nekem is az jutott eszembe, mint Zsófinak, "de durva"...
És még sorolhatnám. Plusz a saját tapasztalataimmal, az ellentmondást nem tűrő párválasztással... Ezzel azt is jelezni akarom, hogy szó sincs arról, hogy te döntesz, a sorserők terelnek a párodhoz. Ha valaki beleköpne a projektbe, mondjuk egy másik csinos hölgy, fonák helyzetek sora alkul ki, hogy ez ne történhessen meg. Pontosítok a születés előtt te döntesz..., utána már nem lehet variálni.
Még annyit, hogy az apácának készülő nagyanyámat Szabó Magda nagybátyja, édesanyjának a testvére vette el. Ez a vérvonal lényeges volt számomra, mert a fényképek alapján tisztára úgy nézek ki, mint a dédapám, 90%.... Az irónő nagyapja.
2. Anyám a háború és az azt követő rendszer miatt elveszettnek hitt nagyapámat látogatta meg titokban Szegeden (Budapestről). Ha már ott volt megfürdött a Tiszában, aminek a sodrása túl gyors volt neki és el kezdett fuldokolni. Meglátta a közelben egy alkalmi úszómester a csónakján, gyorsan odaevezett és elkapta a haját, majd kimentette. Ő lett az apám...
1. Szóval, a Brüsszelben apácának készülő nagymamám fényképát a húga Pesten egy szatócsboltban sorbanállva kiejtette a táskájából. A mögötte álló leendő nagyapám vette fel, azzal a megjegyzéssel, hogy "milyen csinos ez a hölgy. szívesen megismerkednék vele"... Nagymamám testvére írt Belgiumba, hogy lenne itt egy férfi, aki érdeklődik utána...
Sziasztok! A sors tud érdekes dolgokat produkálni. Én Zalaegerszegen szüklettem. 23 éve élek St.Louisban (Missouri). Gyermekeim majd elmondhatják. Amerikai apám "véletlenül" összefutott egy magyar nővel. Fiatalon 12000 km-re éltek egymástól...
Nekem különleges ez a város. A sors "véletlenül" terelt ide. Oda ahová az anyai felmenőim is éltek. Különlegességük, hogy Szabó Magda a nagynéném megírta történetüket. Pl. a régimódi történetben.
Így van. Többször is. Nem éppen extra látványosság a Nagy templom, ami nem is olyan nagy, de Magyarország második legnagyobb városának egyetlen látványosságának lett kimondva.
Na, eddig sokkal bonyultabb volt törölni. Aztán kiderült, hogy pofonegyszerű. oké, legalább most már tudom. Egy biztos nyilvánvalóbb is lehetett volna. Jól eldugták hová kattintsak. Illetve a legkevésbé ésszerű megoldást választották a programozók
Hozzászólások
Elég az oroszoknak belelőni egy atomrakétát a yellowstone-szupervulkánba...
Meg kellene beszélni a megmentővel, hogy minél előbb intézkedjen. Mire vár? Hát nem?
Higgyétek el rémes itt élni.
Már többször felmerült bennem, hogy haza kellene költözni, de a párom és a gyerekeim már itt vannak othon.
És gyülölik azokat, akik merészelnek érvelni.
Irod, hogy harmonikusabb időszak fogja végre felváltani a jelenlegi káoszt. Tudnál dátumot is mondani mikor fog ez bekövetkezni?
Lényeg, hogy globálisan a jó és a rossz folymatszerűen követik egymást. Ha valamelyik, már túl hosszú ideje domináns a bolygón, kiborul a bili és jön a másik. Megyjegyzem most is egy fordulópon előtt állunk. A káoszt fel fogja váltani egy harmonikusabb időszak.
De érdemes tudni, ahogy a keleti szimbólum is mutatja, a sötét mezőben van világos terület, a világosban meg sötét. Tehát a rossz időszaknak is van megasabb szempontok alapján értelme, oka, isteni célja.
Ha nagyítóval megvizsgáljuk az örökölt világmodelleket, valahol mindegyiknél kilóg a lóláb.
Anyukád megmentésére nekem is az jutott eszembe, mint Zsófinak, "de durva"...
Ezzel azt is jelezni akarom, hogy szó sincs arról, hogy te döntesz, a sorserők terelnek a párodhoz. Ha valaki beleköpne a projektbe, mondjuk egy másik csinos hölgy, fonák helyzetek sora alkul ki, hogy ez ne történhessen meg.
Pontosítok a születés előtt te döntesz..., utána már nem lehet variálni.
A sors tud érdekes dolgokat produkálni.
Én Zalaegerszegen szüklettem. 23 éve élek St.Louisban (Missouri).
Gyermekeim majd elmondhatják. Amerikai apám "véletlenül" összefutott egy magyar nővel. Fiatalon 12000 km-re éltek egymástól...
Gratulálok a műveihez, Kiváló munkák. Néztem más oldalakat is, de az Ön rajzai messze jobbak.
Muszáj volt hozzászólnom
Oda ahová az anyai felmenőim is éltek. Különlegességük, hogy Szabó Magda a nagynéném megírta történetüket. Pl. a régimódi történetben.
A rajz persze szuper, nagyon hangulatos.