Hozzászólások  

#49 Molnár Zsófi 2024-03-27 20:53
Nem nyugtattál meg. :cry: :-x
#48 Csikós István 2024-03-27 20:53
A legtöbb jóslattal mindig gond van. A jövőt a mai kor embere nem láthatja előre. ez része az életünknek.
#47 Molnár Zsófi 2024-03-27 20:52
Hát most rám hoztad a frászt István. Nekem sem opció a hazaköltözés, mint Péternek.
#46 Csikós István 2024-03-27 20:50
Jaj, bocsi Zsófi! Ezt nem kellett volna írnom. Reméljük nem valósul meg. És a Megmentő még előtte alcióba lép.
#45 Csikós István 2024-03-26 21:04
Van egy jóslat, hogy Észak-Amerika elsüllyed, Angliával együtt. Eközben új kontinens emelkedik fel a Csendes óceánban. Gondolom az egyensúlly kedvéért...
Elég az oroszoknak belelőni egy atomrakétát a yellowstone-szupervulkánba...
#44 Csikós István 2024-03-26 21:00
Igen a lényeg, hogy befossunk. Az utolsó pillanatig azt higgyük mindennek vége. Sokan lesznek, akik dimenzióváltást élnek majd át ebben a helyzetben. De persze mégtöbben, akik szimplán túlélik, majd folytatják teljesen más feltételek mellett. És persze leszenek akik nem élik túl.
#43 Szegvári Ildikó 2024-03-25 21:40
Ha tudja mi lesz, miért vár az utolsó pillanatig? Hogy befossunk?
#42 Szegvári Ildikó 2024-03-25 21:39
Ez téma nagyon elszomorító. :cry: :-x Nincs valami vidámabb.
Meg kellene beszélni a megmentővel, hogy minél előbb intézkedjen. Mire vár? Hát nem? :sigh:
#41 Czuczay Péter 2024-03-24 21:42
De ahogy mondtad István, jön a megmentő..., akárhonnan. Muszáj lesz, mert az atomháború így nem elkerülhető.
#40 Czuczay Péter 2024-03-24 21:40
Olvastam egy minden részletre kiterjedő tanulmánnyban hogy a novemberi amerikai választásokig - amin várható Trump győzelme - mindenképpen el akarják kezdeni a világháborút. Legésőbb, de inkább korábban. Lehangoló.
#39 Czuczay Péter 2024-03-23 21:00
Nekem értelemszerűen könnyebb beletörődni abba ami itt van, a nyelvet is jól beszélem (szerintem), mint nekik Magyarországon mindent újra kellene kezdeniük.
#38 Czuczay Péter 2024-03-23 20:57
Így van Móni! Itt Brüsszelben még rosszabb a helyzet, mert nincs jobb oldali, nemzeti értékeket, érdekeket képviselő sajtó. És a népesség fele már iszlám menekült.
Higgyétek el rémes itt élni.
Már többször felmerült bennem, hogy haza kellene költözni, de a párom és a gyerekeim már itt vannak othon.
#37 Zalai Móni 2024-03-21 20:50
Nagyon, de nagyon bízok abban, hogy valaki előugrik a semmiből megszünteti ez az agyrémet. Sajnos az emberek fele - a baloldalra gondolok - a legnyilvánvalóbb átverést sem képesek felismerni.
És gyülölik azokat, akik merészelnek érvelni.
#36 Csikós István 2024-03-20 21:52
Azokkal a talán utolsó pillanatokkal együtt, amikor valaki, vagy valakik fékre lépnek és leállítanak minden okkult rombolást.
#35 Csikós István 2024-03-20 21:50
Érdekes, most már naponta több információ ér el hozzám, illetve borít be..., ami pont azokat mondja, amiket már egy ideje gondolok. Egyben megerősítik azt.
#34 Csikós István 2024-03-19 21:46
Persze nyugodtan hozzátehetjük, hogy egy speciális elit hatalmi tervei miatt...
#33 Csikós István 2024-03-19 21:42
Igen Péter. Ennek a materializmusból, illetve korábban a démonikus kereszténységből... levezetett életformának, áldemokráciának, álliberalizmusnak, más népek kirablásából ennyi épp elég volt. Ennél már nem lesz lejjebb.
#32 Czuczay Péter 2024-03-18 20:47
Azt mondod nyugati civilizációnak ennyi volt? Hát izé. :-x
#31 Csikós István 2024-03-18 20:45
Állítólag a FED leállt a bankok támogatásával, hogy ne menjenek csődbe. Bankok tulajai folymatosan adják el a részvényeiket. Szóval USA csődjének bejelntését még el tudták ódázni Ukrán-orosz háború kirobbantásával, de most már ez sem működik, szóval. Az elkövetkezendő hetekben érdekes dolgok fognak bekövetkezni.
#30 Czuczay Péter 2024-03-16 20:06
:lol: Igen. Ez engem is érdekelne. Beírnám a naptáramba. :-)
#29 Molnár Zsófi 2024-03-16 20:05
Imádom olvasni a bölcselkedéseidet. Mindig érzem, hogy igazad van. Érzem, hogy nem a levegőbe beszélsz, van mögötte ismeret.
Irod, hogy harmonikusabb időszak fogja végre felváltani a jelenlegi káoszt. Tudnál dátumot is mondani mikor fog ez bekövetkezni? :-) Mert már agyamra megy ez a katyvasz. :-)
#28 Csikós István 2024-03-15 20:15
Van ez a Jin-Jang szimbólum. Biztos ismeritek. Ilyenkor lenne jó, ha a hozzászólásoknál lehetne fotót is csatolni...
Lényeg, hogy globálisan a jó és a rossz folymatszerűen követik egymást. Ha valamelyik, már túl hosszú ideje domináns a bolygón, kiborul a bili és jön a másik. Megyjegyzem most is egy fordulópon előtt állunk. A káoszt fel fogja váltani egy harmonikusabb időszak.
De érdemes tudni, ahogy a keleti szimbólum is mutatja, a sötét mezőben van világos terület, a világosban meg sötét. Tehát a rossz időszaknak is van megasabb szempontok alapján értelme, oka, isteni célja.
#27 Csikós István 2024-03-14 20:11
Azaz semmire sem adnak valódi, tartós megoldást. Félrevezetés mindegyik. És tudatos. Ez a világ ilyen.
#26 Csikós István 2024-03-14 20:09
Így van. Móni. Örülök, hogy te is így látod.
Ha nagyítóval megvizsgáljuk az örökölt világmodelleket, valahol mindegyiknél kilóg a lóláb.
#25 Zalai Móni 2024-03-14 20:06
Nem lehet másképp. Ha másképp lenne, nem lenne értelme.
#24 Czuczai Péter 2024-03-11 20:26
Izgis téma, mint mindig. Alighanem sorsunkat meghatározó döntéseknél, úgymint továbbtanulás, munkahely, párválasztás mind erősen determinált lehet.
#23 Szegvári Ildikó 2024-03-11 20:23
Örülök a felvetésednek. A családom múltjának átgondolására késztetett. Itt is akadnak érdekességek. ahogy gondolom mindenütt. Arról nem is beszélve, hogy igazi könyv, illetve filmtéma.
Anyukád megmentésére nekem is az jutott eszembe, mint Zsófinak, "de durva"...
#22 Csikós István 2024-03-11 08:03
És még sorolhatnám. Plusz a saját tapasztalataimmal, az ellentmondást nem tűrő párválasztással...
Ezzel azt is jelezni akarom, hogy szó sincs arról, hogy te döntesz, a sorserők terelnek a párodhoz. Ha valaki beleköpne a projektbe, mondjuk egy másik csinos hölgy, fonák helyzetek sora alkul ki, hogy ez ne történhessen meg.
Pontosítok a születés előtt te döntesz..., utána már nem lehet variálni. :-)
#21 Csikós István 2024-03-11 07:55
Még annyit, hogy az apácának készülő nagyanyámat Szabó Magda nagybátyja, édesanyjának a testvére vette el. Ez a vérvonal lényeges volt számomra, mert a fényképek alapján tisztára úgy nézek ki, mint a dédapám, 90%.... Az irónő nagyapja.
#20 Czuczay Péter 2024-03-10 20:36
Ez... :o
#19 Molnár Zsófi 2024-03-10 20:24
Juj! :-x Ez de durva. Hát cérnaszálon függött a létezésed...
#18 Zalai Móni 2024-03-10 20:18
2. Anyám a háború és az azt követő rendszer miatt elveszettnek hitt nagyapámat látogatta meg titokban Szegeden (Budapestről). Ha már ott volt megfürdött a Tiszában, aminek a sodrása túl gyors volt neki és el kezdett fuldokolni. Meglátta a közelben egy alkalmi úszómester a csónakján, gyorsan odaevezett és elkapta a haját, majd kimentette. Ő lett az apám... :-)
#17 Zalai Móni 2024-03-08 21:16
:-) Na ez nagyon cuki. Ha ugye ez a "véletelen" nem tröténik meg István, akkor neked annyi...
#16 Csikós István 2024-03-08 21:13
1. Szóval, a Brüsszelben apácának készülő nagymamám fényképát a húga Pesten egy szatócsboltban sorbanállva kiejtette a táskájából. A mögötte álló leendő nagyapám vette fel, azzal a megjegyzéssel, hogy "milyen csinos ez a hölgy. szívesen megismerkednék vele"... Nagymamám testvére írt Belgiumba, hogy lenne itt egy férfi, aki érdeklődik utána... :-)
#15 Csikós István 2024-03-07 21:23
Majd holnap én is mesélek néhány véletlenről, ami megesett a felmenőimmel. Most már késő van.
#14 Molnár Zsófi 2024-03-07 21:21
Sziasztok!
A sors tud érdekes dolgokat produkálni.
Én Zalaegerszegen szüklettem. 23 éve élek St.Louisban (Missouri).
Gyermekeim majd elmondhatják. Amerikai apám "véletlenül" összefutott egy magyar nővel. Fiatalon 12000 km-re éltek egymástól...
#13 Csikós István 2024-03-06 21:01
Köszönöm, kedves Ferenc. :-)
#12 Kányádi Ferenc 2024-03-06 21:01
Kedves Művész Úr!
Gratulálok a műveihez, Kiváló munkák. Néztem más oldalakat is, de az Ön rajzai messze jobbak.
Muszáj volt hozzászólnom :-)
#11 Csikós István 2024-03-05 20:27
Az ezredfordulón még semmi jele nem volt, hogy utam Pécsről ide fog vezetni...
#10 Csikós István 2024-03-05 20:26
Nekem különleges ez a város. A sors "véletlenül" terelt ide.
Oda ahová az anyai felmenőim is éltek. Különlegességük, hogy Szabó Magda a nagynéném megírta történetüket. Pl. a régimódi történetben.
#9 Csikós István 2024-03-05 20:19
Asszem a múltban több volt ilyen.
#8 Csikós István 2024-03-04 20:57
Jó kérdés... Szerintem, nincs. ;-)
#7 Zalai Móni 2024-03-04 20:57
Van egyáltalán más is a városban, amit érdemes megnézni? :-)
#6 Zalai Móni 2024-03-04 20:56
Így van. Többször is. Nem éppen extra látványosság a Nagy templom, ami nem is olyan nagy, de Magyarország második legnagyobb városának egyetlen látványosságának lett kimondva.
#5 Csikós István 2024-03-04 20:54
Móni, ezek szerint jártál már Debrecenben. Ha nem említettem volna már 20 éve élek itt. Most gondolok bele, nem kevés.
#4 Csikós István 2024-03-03 21:00
Na, eddig sokkal bonyultabb volt törölni. Aztán kiderült, hogy pofonegyszerű. oké, legalább most már tudom. Egy biztos nyilvánvalóbb is lehetett volna. Jól eldugták hová kattintsak. Illetve a legkevésbé ésszerű megoldást választották a programozók
#3 Zalai Móni 2024-03-02 20:09
Én tudom. A néző, vagy a kamera hátamögött. Gondolom fényképről készült...
A rajz persze szuper, nagyon hangulatos.
#2 Molnár Zsófi 2024-03-02 20:07
Oké, így tényleg jobb. Hol van a Nagy templom?
#1 Csikós István 2024-03-02 20:06
Na, ez már jobb. Nincs átitatva kékkel. Sikerült leszednem róla. :-)

You have no rights to post comments