Hozzászólások  

#83 Csikós István 2024-11-28 22:02
Oksi. Jó ez a agyadat rágicsáló vezérhangya. :lol:
#82 Zalai Móni 2024-11-28 22:02
Ájjáj. De már a vezérhangya az agyamban rágicsál. Küldöm a képeket. Majd te választasz.
#81 Csikós István 2024-11-28 22:00
A Karácsony már tényleg nem mükszik, de már a január eleje is húzós. Modjuk a közepére még megoldható. Váltsunk privátba, ha így is érdekel.
#80 Zalai Móni 2024-11-26 21:55
Én is akarok egy portrét István. A nagymamámról. Fél éve halt meg. Oké, már késő, tudom a Karácsonyt belekeverni. Legfeljebb késik egy kicsit az ajándékozás.
#79 Csikós István 2024-11-25 21:53
Viszont hallom nem egy plüss állat, nem Yorkshire terrier. Nem nagyon lehet babusgatni. Godzi cicám is ilyen, csak ha van kaja, akkor engedi, hogy megsimogassák. "Na jül van egye fene, ha te ezt élvezed" van a pofijára írva.
#78 Zalai Móni 2024-11-24 22:03
Persze k..va drága.
#77 Zalai Móni 2024-11-24 22:02
Meg kellett néznem a neten hogy néz ki a Main Coon cica, mert eddig még nem is hallottam róla, nemhogy láttam volna. Muszáj lesz szereznem egyet. Nagyon aranyos. :-)
#76 Csikós István 2024-11-24 21:58
Oké. Rendben ez egy kicsit pihent volt. :-* :-)
#75 Molnár Zsófi 2024-11-23 22:05
Na jól van ám. :-) Elképzeltem. :lol:
#74 Csikós István 2024-11-23 22:04
És megeszi a kicsi japánokat? :-) A godzillát ugye ők találták ki.
#73 Csikós István 2024-11-22 22:00
:-) A mérges is?
#72 Szegvári Ildikó 2024-11-22 22:00
:-) szerintem ne eröltesd. A kócos Main Coon nagyon cuki lehet.
#71 Csikós István 2024-11-22 21:58
Miért? Láttál már kócos Main Coon macsekot? Szerintem a film designere tévedett. :-) Nem hüllőben kellett volna gondolkodni. :-)
#70 Czuczay Péter 2024-11-21 21:56
Godzilla. Remek. :-)
#69 Csikós István 2024-11-21 21:53
Na igen, állatnevek... :-)
Nálunk a párom sosem enged macska vagy kutyan nevekkel kapcsolatban. Pl. a jelenlegi kandur macskánknak kitaláltam egy szuper nevet: Godzilla. Tehát amióta megvan. eltérően szólitjuk mind a ketten. Pedig bizonyította, hogy igazi godzilla. Amikor 150 km-rel odább költöztönk. Az egész utat nemcsak végig nyávogta, de a macskaszállító dobozának az ajtaját simán kirúgta.
#68 Molnár Zsófi 2024-11-20 22:08
Sziasztok. Jó téma. :-) Mi nem cicát találtunk és fogadtunk be, hanem kutyust. Egy yorkshire terriert. Lehet, hogy valami más is van benne... De biztos nem pitbull, vagy dán dog... :-)
Én Sanyinak neveztem el. :-) A család nem értette, ez meg mi? Mondtam nekik magyar név. Egy ideig lázadoztak ellene, aztán beletörődtek. :-)
#67 Csikós István 2024-11-20 22:02
Rendben.
#66 Szegvári Ildikó 2024-11-19 22:04
Itt vagyok, itt vagyok. Bocsi. Megbszéltem a párommal. Kérjük a rajzot. A többit privátban.
#65 Csikós István 2024-11-19 22:03
Tehát Micsut előbb kell lerajzoni, ha a januárt szeretnéd elkerülni.
#64 Csikós István 2024-11-19 22:02
Most néztem a naptárat. Láttátok? Dec 21-től Január 2-ig alig van munkanap...
#63 Csikós István 2024-11-19 22:01
Ildikó, volt kettő megrendelés ma. Döntened kell.
Vagy vállalod, hogy csúszik. Egyébként minden évben előfordul olyan, hogy közvetlen Karácson után postázok, hogy még ebben az évben sikerüljön kézbesíteni.
#62 Szegvári Ildikó 2024-11-18 21:32
Bár nálunk nem ritka dolog az utólagos ajándékozás :-)
#61 Szegvári Ildikó 2024-11-18 21:31
Egyébként elgondolkodtam én is azon, mi lenne ha lerajzoltatnám a Micsut. 9 éves múlott. Hm. Nem is rossz ötlet. A lányom imádta. De már máshol lakik és Karácsonyra működhet... Holnapig döntök István. Remélem addig nem jelentkezik újabb megrendelő...
#60 Szegvári Ildikó 2024-11-18 21:28
Macska sors, ha nem lakásban él. Nekem is van két kerticica. Nyilván talált... Ez normának mondható
#59 Csikós István 2024-11-17 21:58
Mindegyiket találtuk, és befogadtuk.
#58 Csikós István 2024-11-17 21:58
Eddig három macskánk volt. Egy most is megvan. A másik ketőt elütötte az autó.
#57 Bauerné P. Zita 2024-11-17 21:56
Ó szegényke :sad:
#56 Csikós István 2024-11-17 21:55
Az jó. Bár csodaszépek ezek a szőrmók macskák. Egy hónapja találtunk egy apró hosszúszőrő cicát a kertben. Alig élt. Nem tudjuk hogy került oda. Van a környéken egy kóbor keverék nagy szörzettel, vastag farokkal. Sorba kapja el a nem ivartalanitott nőstényeket. Sajnos a pici csak három napig élt még. Mindent megpróbáltunk.
#55 Bauerné P. Zita 2024-11-16 21:07
:-) Ó nem. Megértem...
Bözsikém szimpla fekete macska volt, lábain fehér "zoknival"
#54 Csikós István 2024-11-16 21:05
Természetesen kedves Zita. Kb, még 4 rajzot tudok elválalni, ha nem túl extrák... kétségtelen a cicaszőrözés sem egyszeű feladat. :-) Különösen ha Norvég erdei vagy Maine Coon macskáról van szó. :-)
#53 Bauerné P. Zita 2024-11-16 20:53
Én is hívhatom? Emgem is érdekelne egy rajz. A múl héten elhúny cicámról lenne szó.
#52 Csikós István 2024-11-15 21:52
Igen, megfelel.
#51 Balla Zoltán 2024-11-15 21:52
Persze, rendben. Holnap délelőtt 10 körül hívni fogom, ha megfelel.
#50 Csikós István 2024-11-15 21:50
Még bele. Itt az oldalon több helyen is megtalálható az e-mail címem. Ott folytassuk tovább a megrendeléssel kapcsolatos beszélgetést. Persze a telefon is praktikus megoldás, ha a feladat összetettebb. Várom a jelentkezését.
#49 Balla Zoltán 2024-11-15 10:06
Karácsonyra befér még két unoka portré, kedves Művész Úr?
#48 Zalai Móni 2024-11-15 10:05
És nem mellékesen spirituális továbbképzés... :-)
#47 Csikós István 2024-11-14 21:22
Kb igen. :-)
Örülök, hogy tetszenek a munkáim Balla Úr.
#46 Zalai Móni 2024-11-14 21:21
Évek óta ez megy. :-) Politikai továbbképzés.
#45 Balla Zoltán 2024-11-14 21:19
Fantasztikus rajzok. Érdekes hozzászólások. :-)
Tőlem sem állnak távol a hasonló gondolatok.
De meglepődtem... :-)
#44 Csikós István 2024-11-13 21:54
Bepánikoltak Trump miatt. Rájött, hogy a háttérmahinációi, korrupciói (pl. mellékjövedelme a vakcinákkal kapcsolatban) ki fognak derülni. Ezért gondolta inkább pussztuljon Európa...
#43 Szegvári Ildikó 2024-11-13 21:51
Én is olvastam hasonlót. Bírom amikor a balosok azt mondják. Fel kell számolni a "dezinformációt", ami a más véleménnyel azonos. Liberalizmus? Nevetséges.
#42 Czuczay Péter 2024-11-13 21:48
Úgy vettem ki a hírekből, hogy Von der Leyen be akar keményíteni. félkatonai irányítás alá akarja Európát helyezni. Remélem nem fog sikerülni neki. Muszáj lesz ellenállni.
#41 Zalai Móni 2024-11-12 22:16
Hm. Ezt nehéz lenne cáfolni. Persze nekünk se közömbös...
#40 Szegvári Ildikó 2024-11-12 22:13
Bizony István jogos a felvetés. Amikor a magyarok érdekeit emlegeti, azzal döngeti a mellét, nem éppen a zsidókra gondol? Hiszen a sok iszlám "bevándorló" elsősorban nekik jelent fizikai kockázatot
#39 Molnár Zsófi 2024-11-11 21:49
Nagyo kíváncsi leszek, hogy mi lesz. Nem csak Kennedyre, hanem Muskra is. Trump a tudományos kutatásokat rá fogja bízni.
#38 Csikós István 2024-11-11 21:46
Sára. Ez is zsidó név. Róza meg a Flóra, viszont latin név. Nem akartak annyira felűnőek, egyértelműek lenni.
Gáz lett volna, ha mindegyik zsidó név. Nehéz lett volna eladni, hogy a magyarok érdekeit nézi és nem a zsidókét.
#37 Zalai Móni 2024-11-10 22:10
Ja, valami ilyesmi. Orbán cionista zsidó? Hm
Ráchel, meg... mi a máésik lánya neve?
#36 Czuczay Péter 2024-11-10 21:59
Bár oké, Európa most az első... végre valaki lecsaphatná ezeket a szutykokat itt Brüsszelben. Ursula menj a francba...
#35 Czuczay Péter 2024-11-10 21:58
Na ezeket nem tudtam. Köszi István... Most megint aggódhatok. :cry: :-x
#34 Csikós István 2024-11-09 21:44
Viszont az, hogy Trump Kennedy-re bízza a gyógyszeripar ellenőrzését, nagyon ütős. Mit szólsz hózzá Zsófi?
#33 Csikós István 2024-11-09 21:40
Ukrajna miatt egyértelműen pozitív dolog a változás, de miután Trump cionista zsidó (mint Orbán, ezért nagy haverok) az iraeli Iráni kofliktus félő, hogy lángba bortja a közelkeletet.
Plusz Kina-Tajvan között is erősödni fog a konfliktus. Trump kína ellenes is.
#32 Molnár Zsófi 2024-11-08 21:29
Véleményem lényege, reagálva Péter kédésére, én is Trumpra szavaztam. Nyilván. :-)
#31 Szegvári Ildikó 2024-11-08 21:27
Igen a Trumpos hozzászólások felszívódtak. Pedig aranyosak voltak.
#30 Csikós István 2024-11-08 21:26
Hoppá, a spamokkal töröltem legalább hat hozzászólst is innen. A fene. Bocsesz.
#29 Csikós István 2024-11-04 21:38
Rendben.
#28 Pallaginé R. Ibolya 2024-11-04 21:37
Köszönöm, holnap jelentkezek. Máris vannak fényképek. Több személyről lenne szó: háromról.
#27 Csikós István 2024-11-04 21:35
Igen, kedves Ibolya. Viszont, érdemes gyorsan dönteni fényképet illetően, mert egyre több érdekődő e-mailt kapok... A továbbiakban érdemes e-mailre, vagy telefonra váltani. Megtalálható az elérhetőségem az oldalon, de ide is leírhatom.
,
30 420 6020
#26 Pallaginé R. Ibolya 2024-11-04 21:30
Fantasztikus rajzok. Nagyon tetszenek. Gratulálok a mesternek. Remélem még van lehetőség a karácsonyi ünnepekre portrét rendelni Öntől, kedves István.
#25 Csikós István 2024-11-03 21:56
Oké. :-) Jogos.
#24 Zalai Móni 2024-11-03 21:54
Úgy kellett volna írni, hogy hát nem? Hát de! "Helyesírás" :-)
#23 Csikós István 2024-11-02 20:35
Hát nem? De. :-)
#22 Csikós István 2024-11-02 20:34
Szerintem az a katyvasz amit halandzsáznak valójába semmi értelme... :-) Csak eljátszák.
#21 Czuczay Péter 2024-11-02 20:32
Nem biztos. A kínaiak nem mondanak mássalhangzót. Megfigyeltétek már? Ergo, csak könnyebb lehet az írásuk, nem?. :-) Megszokás kérdése a krix-krax.
Az is lehet őket nem vizsgáztatják helyesírásból. Tudják ami rájuk agadt. Ennyi.
#20 Zalai Móni 2024-11-02 20:26
A suliban örök hármas voltam helyesírásból... Gondolom kínai krix-krax még rosszabbúl ment volna. Így nem panaszkodok... :-)
#19 Molnár Zsófi 2024-11-01 20:42
:lol:
#18 Czuczay Péter 2024-11-01 20:42
Valóban optimálisan. :-) A lehetőségekhez képest... :-)
#17 Csikós István 2024-11-01 20:41
Ezzel a módszerrel csak idő kérdése és bevésődik... Optimálisan :-)
#16 Molnár Zsófi 2024-10-31 21:15
Szintén :-)
#15 Czuczay Péter 2024-10-31 21:15
Köszi István, de nem biztos, hogy normális, ha minden szót 3-4-szer ellenörzök. :-)
#14 Csikós István 2024-10-31 21:14
Olvasva a hozzászólásaidat Péter, szerintem minden rendben van.
#13 Csikós István 2024-10-30 21:26
Semmi gond Péter. Jópáran élnek idehaza alacsonyabb szintű nyelvtudással.
#12 Czuczay Péter 2024-10-30 21:24
Sziasztok! Jó téma. mint mindig. És ez most engem is erősen érint a belgiumi életem miatt... Kicsit nekem olyan a helyzet, mintha két szék közül a pad alás estem volna. Se a francia, se a magyarom nem százas. A magyar mondjuk, mióta itt beszélgetünk javulhatott valamicskét... :-)
#11 Csikós István 2024-10-29 16:16
És ott van még a szimpla elírás is... Hiába eminens valaki, attól még mellé lehet nyúlni. Én szeretek tíz újjal gépelni, noha nem rendelkezek titkárnői végzettséggel:-) , ezért a sebesség rendszeresen megbosszulja magát...
#10 Csikós István 2024-10-29 16:13
Ne aggodj Zsófi, szerintem nincs olyan extra logikus nyelv a világon, melyet hiba nélkül lehet leírni, mert egyszerű a nyelvtana.
#9 Molnár Zsófi 2024-10-29 16:11
Egyébként az angol nyelvtana sem egyszerű, hiszen a kiejtés mesze eltér a helyesírástól, de nyilván tudjátok ti is. :-)
Nekem sem egyszerű két évtized után sem...
Ezért is külön szellemi sportág a "spelling-elés". Na ezt biztos rosszul írtam... :-)
#8 Molnár Zsófi 2024-10-27 08:27
Köszi Móni. Megnyugodtam. Akkor nem vagyok annyira hülye. :-)
#7 Zalai Móni 2024-10-27 08:26
Ilyen a magyar nyelv. Kicsit macerás.
#6 Zalai Móni 2024-10-27 08:25
Mint pl. ez a "hogyis" a hogy is helyett. :-)
#5 Zalai Móni 2024-10-27 08:24
Jó észrevétel Zsófi. :-) Szerintem mindenkinél előfordul időnként, hogy valamit elír (leszámítva a véletleneket, mert adott esetben figyelmetlen), vagy elgondolkodik, na most ezt hogyis írjuk?
#4 Molnár Zsófi 2024-10-24 20:42
Sziasztok!
Már régen szóltam hozzá. három, négy hete...
Ildikó "kötözködik" szaváról jutott eszembe, hogy rengeteg magyar szónál kell ellenőriznem a helyesírást mielőtt leírom. Itt pl. automatikusan a sz betűt használtam volna.
Ez a 24 év egy másik kontinenesen nem segített a magyar nyelv bevésésében. Vagy ez mindenkinél így van életünk végéig?
#3 Szegvári Ildikó 2024-10-23 19:05
Ebben a pillanatban akartam ezzel kötözködni... :-) De jogos, igazad van István.
#2 Csikós István 2024-10-23 19:04
Igen, Ha az vetődne fel, miért különbözik a két tükröződés? Mert hajlik a szemüveg. :-)
#1 Fisher Gábor. 2024-10-23 19:02
Az ott egy emeletes ház a szemüvegben? :-)

You have no rights to post comments