Más... csak előnyei vannak Nyilván. Örök élet, örök fejlődés a lélek számára. A tudásért nem kell tanulni, bármit teszünk az isteni hierarchia szabájai szerint a szükséges ismeret azonnal adott. Életérzés állando öröm és a magától értetődő szeretet. Önmagunkkal nem kell foglalkozni, önfenntartani, azt megteszik mások, ezért 100%-ban mi is más lényekről gondokodunk...
Meg ez úgy van kitalálva, hogy előbb-utóbb mindenkinek fog sikerülni. Az utóbb azt jelenti, hogy a lemaradók, más iskolabolygón folytatják a tapasztalati útjukat... Persze ha a többségnek sikerül a Földön a valódi életet élniük.
Muszáj. Az aktuális kúltúra szétbombázása nem kikerülhető. Sajnos foggal körömmel harcolunk a kiszámíthatóságért, létbiztonságért, tehát ne nagyon változzanak a dolgok. Persze ha még kényelmesebben élhetünk, több a pénz, kevesebb a kötelezettség, a munka, az rendben van.
De hát, ha spirituálisan nézzük - nem vallásosan, az más tészta, az a materializmushoz hasonlóan csupán félrevezetés.. - most azt a részét éljük ennek az emberiségkorszaknak, amikor elveszik tőlünk a tanultat. Éljük át milyenek is vagyunk valójában utánzás nélkül, mennyi belső tudással is rendelkezünk.
És még mindig a többség nem lát az orra hegyéig. Nem látja merre van az előre itt is ott is. Nem tud különbséget tenni a rossz, a kevésbé rossz és a jó között.
Valahol így érzek én is. Mintha mindenki hazudna. És a legfontosabb szempont ezeknek a "fontos" embereknek a pénz. Tisztesség, ne adj'Isten haza, utolsó a sorban.
Szia Móni. Mondasz valamit. Talán. Vajon hogy tud Orbán azonosulni a türk verzióval? Amikor hívő cionista/nemzeti zsidó. A kereszténység csak álca. Poltikus. Náluk a hazudozás része a szakmának.
Most olvastam, hogy Erdogan jön Magyarországra is a türk népek találkozójára. Nem igazán értem. Ti? akkor talán még sincs akkora gáz: Hogy ne legyen gáz... :)
Orbán elkezdett szövegelni az energiarak emelkedéséről. Szerintem miután meghívta Netanjahut, Erdogán mindjárt magához rendelte, gyanítom áremelés szándékkal (keleti áramlat), ha már ennyire közömbös a palesztinokkal szemben... Nagy ostobaság volt Orbántól a meghívás.
Rendületlnül haladunk a harmadik világháború felé. A korábbi kettőt egyszerűbb volt megszervezni, mert nem volt internet. Ezért most macerásabb, de sajnos túl sok a könnyen manipulálható, nem gondolkodó ember. Nyugaton és itthon is.
Hát ja. Nem akarom átlépmi a 3000 Ft-os határt. De valóban a posta is folyton emeli az árait. Interneten rendelek papírhengert és nem mindegy hol, mert vannak drágák is. 110 cm-eset három felé szoktam vágni. Igaz egynek nem marad kupak. Azt magam gyártom hullámpapírból. Szóval nem árt ha használjuk az eszünket is.
Plusz a posta honlapja egyrészt nagyon macerás, másrészt sokszor nem is működik. Leggyakoribb pobléma, e-mailcímeket nem fogadja el. Beírhatom akárhányszor, vagy bemásolhatom, azt válszolja nem érvényes...
És amit nagyra értékelek, hog 95%-ban másnap kézbesítik. Ha a posta honlapján töltöm ki a nyomtatványt mindig rákérdeznek, hány nap alatt akarom a kézbesítést? Ha egy, többet kell fizetnem.
Persze. jól működik a feladás is. Vagy 25 éve már több ezer rajzot postáztam. Egyszer sem fordult elő, hogy megsérült volna. Leszigetelt okmányhengerbe teszem és üzleti csomagként adom fel. 2900 Ft.
Kedves Angéla! Már nem Debreceni lakos vagyok. Éppen ma sikerült a "megrendelés" oldalon is a régi debreceni címemet letörölni. Kissé gubancos volt... Lényeg, hogy Az új címem: 5130 Jászapáti, Új utca 10.
Szuper portrék. Körülnézve az interneten, egyértelműen az Ön munkái a legjobbak. Én is fogok rendelni még a héten jelentkezek e-mailben. Látom Debrecenben lakik. Én Nyíregyházán, így személyes fogok tudni elmenni a rajzért.
Döntöttünk-. Elsőre a két leánykámról lenne szó. A szüleim.utána következnek (én voltam az erőszakosabb ) Látom az e-mail címét. Ott folytassuk elküldve a kiválasztott fényképeket is.
Azt tervezem, hogy larajzoltatom Önnel a családot. még gondolkodok ki legyen az első. Vagy együtt... Hm. De az sok lenne egy papíron. Megbeszélem a párommal. Neki is nagyon tetszenek grafikái.
Tényleg bizarr a felirat. Bűnvadász, meg hatalma van. Aki ráadta, megvette, nem nézte a jelentését. Megszokhattuk már az angol, illetve a többség számára nem teljesen érthető feliratokat.
Előszőr azt javasoltam a megrendelőnek, hogy ne kelljen szöveget írni az öltözékre, de akkor nagyon a mohamedánokra hajazott volna. Nem így van? Ezért maradtak a betűk
Hozzászólások
Közben látom, hogy meg is jött az e-mailje.
Gondoltam ide is írok, de majd a többit privátban, mert szeretnék megrendelni egy rajzot három fejjel...
Bocsi Peti, hogy gonoszkodtunk. Magas volt a labda.
És persze a bölcs, mély gondolatokat is örömmel veszem.
Peti majd elmagyarázza.
Egész nap tűkön ültem az "izélés" miatt.
Örök élet, örök fejlődés a lélek számára. A tudásért nem kell tanulni, bármit teszünk az isteni hierarchia szabájai szerint a szükséges ismeret azonnal adott. Életérzés állando öröm és a magától értetődő szeretet. Önmagunkkal nem kell foglalkozni, önfenntartani, azt megteszik mások, ezért 100%-ban mi is más lényekről gondokodunk...
Persze ha a többségnek sikerül a Földön a valódi életet élniük.
Tisztesség, ne adj'Isten haza, utolsó a sorban.
Nekem őszintén tele van a hócipőm a politikával. Meg a háttérben kavarókkal.
akkor talán még sincs akkora gáz: Hogy ne legyen gáz... :)
A korábbi kettőt egyszerűbb volt megszervezni, mert nem volt internet. Ezért most macerásabb, de sajnos túl sok a könnyen manipulálható, nem gondolkodó ember. Nyugaton és itthon is.
És látom azóta is készülnek a remekművek.
Interneten rendelek papírhengert és nem mindegy hol, mert vannak drágák is. 110 cm-eset három felé szoktam vágni. Igaz egynek nem marad kupak. Azt magam gyártom hullámpapírból. Szóval nem árt ha használjuk az eszünket is.
e-mailcímeket nem fogadja el. Beírhatom akárhányszor, vagy bemásolhatom, azt válszolja nem érvényes...
Már nem Debreceni lakos vagyok. Éppen ma sikerült a "megrendelés" oldalon is a régi debreceni címemet letörölni. Kissé gubancos volt...
Lényeg, hogy Az új címem: 5130 Jászapáti, Új utca 10.
Látom Debrecenben lakik. Én Nyíregyházán, így személyes fogok tudni elmenni a rajzért.
Látom az e-mail címét. Ott folytassuk elküldve a kiválasztott fényképeket is.
még gondolkodok ki legyen az első.
Gratulálok.
Igen az, kislány.
Szerintem aki beszéli az angolt, az se biztos hogy elolvassa amikor ránéz a rajzra.
Ezért maradtak a betűk
Bűnvadász