Hozzászólások  

#74 Csikós István 2025-06-02 21:33
Köszönöm, kedves Enikő!
Közben látom, hogy meg is jött az e-mailje.
#73 Mészárosné Enikő 2025-06-02 21:32
Remek rajzok. Gratulálok Művész Úr!
Gondoltam ide is írok, de majd a többit privátban, mert szeretnék megrendelni egy rajzot három fejjel...
#72 Csikós István 2025-05-31 19:46
Ott a pont Zsófi. :lol:
#71 Molnár Zsófi 2025-05-31 19:45
Ne morogj már Péter. Csak hülyéskedünk. Oké, nyilván te is ;-) A szexista poénodatra is muszáj reagálni nem? :lol:
#70 Csikós István 2025-05-29 21:19
Szintén remekül szórakoztam. :lol: Hol is vagy most Péter, miféle résen? :lol:
#69 Czuczay Péter 2025-05-29 21:19
Na majd én is résen leszek. (most nehogy erre is reagáljatok...) Nagyítóval nézem mikor írtok mellé... :-)
#68 Molnár Zsófi 2025-05-29 21:13
Na most jókat mulattam. :lol: :-)
Bocsi Peti, hogy gonoszkodtunk. Magas volt a labda.
#67 Czuczay Péter 2025-05-28 21:07
Köszi. Legalább a "l" betű kimaradt.
#66 Szegvári Ildikó 2025-05-28 21:06
Helló! Ő, izé... Nagy élvezettel szoktam olvasni a hozzászólásaitokat. Mindig jót szórakozok. :-)
És persze a bölcs, mély gondolatokat is örömmel veszem.
#65 Czuczay Péter 2025-05-28 21:02
Ildikó hol vagy? Most te jössz! :-)
#64 Czuczay Péter 2025-05-27 20:18
Én? Kizárt.
#63 Csikós István 2025-05-27 20:16
Ennél jobban nem is lehet már ragozni :-)
Peti majd elmagyarázza.
#62 Czuczay Péter 2025-05-27 20:15
Jajjj! Móni! :-)
#61 Zalai Móni 2025-05-27 20:13
Izélés? Hogy? Hülyéskedésből?
#60 Molnár Zsófi 2025-05-27 20:11
Csak hülyéskedek :-)
#59 Molnár Zsófi 2025-05-26 21:42
Kik izélnek? Nem lettem okosabb.
#58 Csikós István 2025-05-26 21:41
Ja, várható volt. :-)
#57 Czuczay Péter 2025-05-26 21:41
Tudtam hogy ez lesz. :-)
#56 Molnár Zsófi 2025-05-26 21:40
Sziasztok! Mi ez az izélés? :-)
#55 Czuczay Péter 2025-05-25 21:35
Gondoltam még lefekvés előtt beugrom. Köszi. :-)
Egész nap tűkön ültem az "izélés" miatt. :-)
#54 Csikós István 2025-05-25 21:33
Bocsesz, csak most jöttem be az oldalra.
#53 Czuczaí Péter 2025-05-24 21:20
Ne már! :-)
#52 Csikós István 2025-05-24 21:19
Most álmos vagyok. Majd holnap. :-)
#51 Czuczay Péter 2025-05-24 21:19
István segíts. Így nagyon gagyi.
#50 Czuczay Péter 2025-05-24 21:18
Izét akartam írni. Nem izél-t. Gáz!
#49 Czuczay Péter 2025-05-24 21:17
Gondolom a szívben. Csak hát... Izé :-)
#48 Zalai Móni 2025-05-23 21:12
Elég jól hangzik. Hol van a bejárat? :-)
#47 Csikós István 2025-05-23 21:10
Más... csak előnyei vannak :-) Nyilván.
Örök élet, örök fejlődés a lélek számára. A tudásért nem kell tanulni, bármit teszünk az isteni hierarchia szabájai szerint a szükséges ismeret azonnal adott. Életérzés állando öröm és a magától értetődő szeretet. Önmagunkkal nem kell foglalkozni, önfenntartani, azt megteszik mások, ezért 100%-ban mi is más lényekről gondokodunk...
#46 Zalai Móni 2025-05-22 21:32
Hogy nézhet ki a valódi élet?
#45 Csikós István 2025-05-22 21:31
Meg ez úgy van kitalálva, hogy előbb-utóbb mindenkinek fog sikerülni. Az utóbb azt jelenti, hogy a lemaradók, más iskolabolygón folytatják a tapasztalati útjukat...
Persze ha a többségnek sikerül a Földön a valódi életet élniük.
#44 Csikós István 2025-05-21 21:31
Muszáj. Az aktuális kúltúra szétbombázása nem kikerülhető. Sajnos foggal körömmel harcolunk a kiszámíthatóságért, létbiztonságért, tehát ne nagyon változzanak a dolgok. Persze ha még kényelmesebben élhetünk, több a pénz, kevesebb a kötelezettség, a munka, az rendben van.
#43 Czuczay Péter 2025-05-21 21:27
Érdekes teszt. Nemdebár? Vajon van akinek sikerül?
#42 Csikós István 2025-05-20 20:44
A 95% semennyivel. Sajnos.
#41 Csikós István 2025-05-20 20:44
De hát, ha spirituálisan nézzük - nem vallásosan, az más tészta, az a materializmushoz hasonlóan csupán félrevezetés.. - most azt a részét éljük ennek az emberiségkorszaknak, amikor elveszik tőlünk a tanultat. Éljük át milyenek is vagyunk valójában utánzás nélkül, mennyi belső tudással is rendelkezünk.
#40 Csikós István 2025-05-19 20:25
És még mindig a többség nem lát az orra hegyéig. Nem látja merre van az előre itt is ott is. Nem tud különbséget tenni a rossz, a kevésbé rossz és a jó között.
#39 Czuczay Péter 2025-05-19 20:22
Nagy a katyvasz. Itt Brüsszelben (külvárosban is), már lassan élhetetlenné válik az élet. Katasztrófális.
#38 Szegvári Ildikó 2025-05-18 21:07
Valahol így érzek én is. Mintha mindenki hazudna. És a legfontosabb szempont ezeknek a "fontos" embereknek a pénz.
Tisztesség, ne adj'Isten haza, utolsó a sorban.
#37 Molnár Zsófi 2025-05-18 21:04
Sziasztok! Régen szoltam hozzá.
Nekem őszintén tele van a hócipőm a politikával. Meg a háttérben kavarókkal.
#36 Csikós István 2025-05-17 21:19
Szia Móni. Mondasz valamit. Talán. Vajon hogy tud Orbán azonosulni a türk verzióval? Amikor hívő cionista/nemzeti zsidó. A kereszténység csak álca. Poltikus. Náluk a hazudozás része a szakmának.
#35 Zalai Móni 2025-05-17 21:16
Most olvastam, hogy Erdogan jön Magyarországra is a türk népek találkozójára. Nem igazán értem. Ti?
akkor talán még sincs akkora gáz: Hogy ne legyen gáz... :)
#34 Csikós István 2025-05-16 21:16
Teljesen egyetértek veled Péter.
#33 Czuczay Péter 2025-05-16 21:15
Orbán elkezdett szövegelni az energiarak emelkedéséről. Szerintem miután meghívta Netanjahut, Erdogán mindjárt magához rendelte, gyanítom áremelés szándékkal (keleti áramlat), ha már ennyire közömbös a palesztinokkal szemben... Nagy ostobaság volt Orbántól a meghívás.
#32 Czuczay Péter 2025-05-16 21:11
Rendületlnül haladunk a harmadik világháború felé.
A korábbi kettőt egyszerűbb volt megszervezni, mert nem volt internet. Ezért most macerásabb, de sajnos túl sok a könnyen manipulálható, nem gondolkodó ember. Nyugaton és itthon is.
#31 Czuczay Péter 2025-05-14 21:05
Erősen. :cry:
#30 Szegvári Ildikó 2025-05-14 21:04
István, visszatérve a korábbi politikai témájú beszélgetéseinkhez, mi a véleményed a mostani helyzetről. Ilyesztőnek tűnik.
#29 Csikós István 2025-05-13 21:20
Köszönöm szépen kedves Éva. Iparkodok.
#28 Kovács Éva 2025-05-13 21:19
Muszáj nekem is megdicsérni a portrékat. Újfent. Évekkel ezelőtt már jártam erre :-)
És látom azóta is készülnek a remekművek.
#27 Zana Zsuzsanna 2025-05-12 20:58
Köszönöm szépen kedves Zsuzsanna.
#26 Zana Zsuzsanna 2025-05-12 20:57
Fantasztikus rajzok! Gratulálok a munkáihoz Művész Úr!
#25 Csikós István 2025-05-11 20:34
Hát ja. Nem akarom átlépmi a 3000 Ft-os határt. De valóban a posta is folyton emeli az árait.
Interneten rendelek papírhengert és nem mindegy hol, mert vannak drágák is. 110 cm-eset három felé szoktam vágni. Igaz egynek nem marad kupak. Azt magam gyártom hullámpapírból. Szóval nem árt ha használjuk az eszünket is.
#24 Zalai Móni 2025-05-11 20:31
2900? Én is adtam fel üzleti csomagot nem rég. Egy plakátot okmányhengerben. Nekem összesen 3500 Ft-ot kellett fizetni.
#23 Csikós István 2025-05-10 21:01
Plusz a posta honlapja egyrészt nagyon macerás, másrészt sokszor nem is működik. Leggyakoribb pobléma,
e-mailcímeket nem fogadja el. Beírhatom akárhányszor, vagy bemásolhatom, azt válszolja nem érvényes...
#22 Csikós István 2025-05-10 20:58
Viszont, ha a vatera honlapján teszem ugyanezt, nincs olyan kérdés, hogy hány nap alatt érkezzen meg, és egy nap alatt kézbesítik.
#21 Csikós István 2025-05-10 20:53
És amit nagyra értékelek, hog 95%-ban másnap kézbesítik. Ha a posta honlapján töltöm ki a nyomtatványt mindig rákérdeznek, hány nap alatt akarom a kézbesítést? Ha egy, többet kell fizetnem.
#20 Csikós István 2025-05-08 20:52
Persze. jól működik a feladás is. Vagy 25 éve már több ezer rajzot postáztam. Egyszer sem fordult elő, hogy megsérült volna. Leszigetelt okmányhengerbe teszem és üzleti csomagként adom fel. 2900 Ft.
#19 Böjtösné Z. Angéla 2025-05-08 20:49
Remélem van a postázásnak biztonságos módja. :-| Gyanítom a párom nem lelkesedne egy hosszabb útért...
#18 Csikós István 2025-05-07 21:04
A Címlapon már fél éve meg lett változtatva.
#17 Csikós István 2025-05-07 21:04
Kedves Angéla!
Már nem Debreceni lakos vagyok. Éppen ma sikerült a "megrendelés" oldalon is a régi debreceni címemet letörölni. Kissé gubancos volt...
Lényeg, hogy Az új címem: 5130 Jászapáti, Új utca 10.
#16 Böjtösné Z. Angéla 2025-05-06 21:10
Szuper portrék. Körülnézve az interneten, egyértelműen az Ön munkái a legjobbak. Én is fogok rendelni még a héten jelentkezek e-mailben.
Látom Debrecenben lakik. Én Nyíregyházán, így személyes fogok tudni elmenni a rajzért.
#15 Csikós István 2025-05-05 21:05
Rendben. Persze.
#14 Siklósi Valéria 2025-05-05 21:04
Döntöttünk-. Elsőre a két leánykámról lenne szó. A szüleim.utána következnek (én voltam az erőszakosabb :-) )
Látom az e-mail címét. Ott folytassuk elküldve a kiválasztott fényképeket is.
#13 Csikós István 2025-05-05 21:01
Ennek is örülök. :-)
#12 Siklósi Valéria 2025-05-04 21:24
Azt tervezem, hogy larajzoltatom Önnel a családot.
még gondolkodok ki legyen az első. :-) Vagy együtt... Hm. De az sok lenne egy papíron. Megbeszélem a párommal. Neki is nagyon tetszenek grafikái.
#11 Siklósi Valéria 2025-05-04 21:21
Nincs oka rá. Ez így van
#10 Csikós István 2025-05-01 21:30
Köszönöm szépen, kedves Valéria. Elpirultam... :-)
#9 Siklósi Valéria 2025-05-01 21:29
Csodás rajzok. Ön egy nagy művész!
Gratulálok.
#8 Csikós István 2025-04-29 20:52
Köszi. :-)
Igen az, kislány.
#7 Zalai Móni 2025-04-29 20:52
Első ránézésre én sem a szöveget néztem, hanem összességében a rajzot. A nagyon aranyos kislányt. Biztos kislány...
#6 Czuczay Péter 2025-04-29 20:50
Nagyon aranyos. :-)
Szerintem aki beszéli az angolt, az se biztos hogy elolvassa amikor ránéz a rajzra.
#5 Csikós István 2025-04-27 20:27
Tényleg bizarr a felirat. Bűnvadász, meg hatalma van. Aki ráadta, megvette, nem nézte a jelentését. Megszokhattuk már az angol, illetve a többség számára nem teljesen érthető feliratokat.
#4 Csikós István 2025-04-25 20:49
A mintákkal együtt persze
#3 Csikós István 2025-04-25 20:48
Előszőr azt javasoltam a megrendelőnek, hogy ne kelljen szöveget írni az öltözékre, de akkor nagyon a mohamedánokra hajazott volna. Nem így van?
Ezért maradtak a betűk
#2 Molnár Zsófi 2025-04-25 20:46
Most nézem mi van ráírva a ruhájára, vagy mire.
Bűnvadász :-)
#1 Molnár Zsófi 2025-04-25 20:45
Cukika, Nagyon :-)

You have no rights to post comments