Hozzászólások  

#68 Czuczay Péter. 2025-07-09 21:00
Nyilván. A mérget nem a vírusnak kell szánni, hanem az agymosóknak.
#67 Zalai Móni 2025-07-09 20:59
Enyhén szólva ez is jelzésértékű. Nem a vírus okozza a problémát, hanem a propaganda.
#66 Zalai Móni 2025-07-09 20:57
Kiment a divatból :-)
#65 Szegvári Ildikó 2025-07-08 21:19
A kérdés teljesen jogos. Miért nem tobzódik ez a kórság?
#64 Csikós István 2025-07-08 21:18
Egyértelmű a cél. Csodálkozok, hogy ez miért nem egyértelmű mindenki számára.
Különben is hová tűnt az Aids betegség?
#63 Czuczay Péter 2025-07-06 21:20
Ez engem is piszkosul zavar. Ez a tudatos manipuláció az újabb generációk kárára.
#62 Zalai Móni 2025-07-06 21:16
Sziasztok a témára reagálva, fel vagyok háborodva. :-x Az utóbbi hetekben csak olyan filmelket láttam, amiben vagy leszbikusok, vagy homoszexuális férfiak jelentették a párkapcsolatot. Katasztrófa.
#61 Csikós István 2025-07-04 21:08
Köszi Ildikó, ez elég bölcsre sikeredett. Örülök, hogy megfogalmaztad.
#60 Szegvári Ildikó 2025-07-04 21:07
:-) :lol: Jó téma. :-)
Én is férfipárt vagyok természetesen. A konfilktusoknak mélyebb okai vannak, nem a nemiség az elsődleges...
Mindenesetre bellölről látva a dolgokat, a nőknek is vannak szépséghibáik..., és a férfiaknak meg mentségeik.
#59 Csikós István 2025-07-04 21:02
Mit esztek a férfiakon? ;-) Nem értem, :-) De persze nagyon jó, hogy így van. :-)
#58 Zalai Móni 2025-07-02 21:16
Amúgy én férfipárti vagyok és nem mondom, hoy Blöee! Két kölköm is bizonyítja... :lol:
#57 Zalai Móni 2025-07-02 21:14
:-) :lol: Jót nevettem. Tündériek vagytok! Nem véletlenül szeretek idejárni. :-)
#56 Csikós István 2025-07-01 21:08
:lol: Kedves Péter szívemből szóltál. Én is pont így gondolom.
#55 Czuczay Péter 2025-07-01 21:06
Én maximálisan nőpárti vagyok :-) Olyan szépek tudnak lenni. Elképzelem egy férfival... Blöeee... Hányok. :-)
#54 Czuczay Péter 2025-07-01 21:04
Itt is óbégattak a homokosok jogairól. "Szabadság, dicsőség"
Sosem fogom őket megérteni. Nyilván csináljanak otthon ami megfelel nekik, de miért kell ezt világgá kürtölni?
#53 Molnar Zsófi 2025-07-01 21:01
Láttam mi volt Pesten, azt a szivárványos szarságot
Mi a véleményetek? Itt nagyon diktátorozzák OV-t.
#52 Molnar Zsófi 2025-06-30 21:44
Egyetértek Móni. Kapkodhatjuk a fejünket reggeltől estig. :-x
#51 Zalai Móni 2025-06-30 21:43
Igen, azt hiszik erre a pörgésre van szüksége mindenkinek. Egy frászt. Jó lenne ha a világ végre megnyugodna.
#50 Czuczay Péter 2025-06-28 21:37
Ott a pont Ildikó. Ezen még nem is gondolkodtam, de jogos. Ezeket vibrálásokat utálom legjobban a weboldalakon az idegesítő reklámok után.
#49 Szegvári Ildikó 2025-06-28 21:35
Nem mondtam még, de nekem ez tetszik az oldalon, függetlenül a remek beszélgetésektől. Az ugrabugráló, villogó fütyülő oldalak idegesítőek.
#48 Csikós István 2025-06-26 21:21
Ezt az észrevételét különösen nagyraértékelem, kedves Veronika, mert tudatosan alakítottam így. Illetve kértem erre az oldal programozóját
#47 Halász Veronika 2025-06-26 21:19
A rajzokon kívül a honlapja is nagyon tetszik. Egyszerű a lényegre fokuszál. Az is jó, hogy több képet is látok egyszerre, mint a kiállításkon. Az összhatás is számít.
#46 Csikós István 2025-06-24 21:51
Kedves Zoltán. Fontos, hogy ezeket értsük...
#45 Csikós István 2025-06-24 21:50
Kedves Veronika. Köszönöm a dícsérő szavait.
Az oldalon megtalálható az elérhetőségem. De gondolom már olvasta őket.
#44 Jakab Zoltán 2025-06-24 21:48
Biztos, hogy van valmi személyes feladat amiért idejöttünk az éppen aktuális törtnélemi helyzetben.
#43 Halász Veronika 2025-06-24 21:46
Nagyon szép munkák. Szerintem az internetes felhozatalból a legjobbak. Úgy hogy kedves Művész Úr muszáj lesz rendelnem öntől az unokáimról három rajzot. Első lépésben...
#42 Csikós István 2025-06-22 21:08
Köszönöm.
Valóban a sors tényező nagyon fontos. A legfontosabb. Nem mindegy miért jöttünk ide.
#41 Jakab Zoltán 2025-06-22 21:06
Szuper! Az összes rajz. profi munka. Anno én is próbálkoztam, de nem jött össze. Valahogy a körülmények sosem kedveztek... Sors
#40 Szegvári Ildikó 2025-06-21 21:28
Mint a régi fényképek...
#39 Csikós István 2025-06-21 21:27
Köszönöm kedves Evelin! Örülök, hogy tetszik a rajz.
Mindig próbálom a maximumot nyújtani.
#38 Mátyásné Evelin 2025-06-20 20:58
Csodás munka, a barna pasztell kitűnő választás. Fokozza a nosztalgikus hangulatot.
#37 Csikós István 2025-06-19 21:04
Amit karmikusan nagyon megérdemelnek. Remélem a magyarok számára lesz valamilyen kiút. Egyenlőre nem úgy néz ki.
#36 Czuczay Péter 2025-06-19 21:02
Igazad van István. A nyugati "kultúra" szétverése zajlik.
#35 Czuczay Péter 2025-06-19 21:01
Nem szeretnék olyan világban élni, mint kína.
De olyanban sem mint ahol most lakok. Brüsszel. Tartósan biztos nem .
#34 Czuczay Péter 2025-06-17 20:34
Ja és nyilván ha újjlenyomatot használ valaki, automatikusan menni fog a hatóságokhoz.
#33 Czuczay Péter 2025-06-17 20:32
Meg lehallgat. Ez már sokszor bebizonyosodott. Elég, ha megemlíti valaki telefonja közelében (ami mindig adott) amit vásárolni szeretne, másnap már kapja is hozzá a reklámokat...
#32 szegvári Ildikó 2025-06-17 20:30
A csodálatos digitális világ. :cry:
#31 szegvári Ildikó 2025-06-17 20:29
Meg gondolom a mobiltelefon arra is alkalmas, hogy az éppen aktuális helyzetünket jelzi.
#30 Zalai Móni 2025-06-15 21:35
Szerintem azért kérik a telefonszámot, hogy eladják őket kereskedelmi cégeknek, közvéleménykutatóknak.
#29 Csikós István 2025-06-15 21:33
Holott fizetek nekik a fiókért.
#28 Csikós István 2025-06-15 21:33
Jogos. Szokta üzenni a gmail, hogy ha nem akarom, hogy az előzmények eltűnjenek, adjam meg a telefonszámomat...
Érdekes logika.
#27 Szegvári Ildikó 2025-06-15 21:31
Ha még nem mondtam volna, nagyon szép rajz... :-)

Én attól vagyok kiakadva, amikor a gmail és a facebook, de a wiber is kéri a telefonszámomat, és mondjam meg hol lakok. Miért kellene ezt tudniuk?
#26 Csikós István 2025-06-14 21:34
Nem volt semmi. Valami internetes hulladék.
#25 Csikós István 2025-06-14 21:31
Na jó megnézem. :-)
#24 Csikós István 2025-06-14 21:31
:lol:
#23 Czuczay Péter 2025-06-14 21:30
Én ugyan nem? :-) Pedig bátor vagyok
#22 Szegvári Ildikó 2025-06-13 21:13
Valaki kattincson rá, aztán mesélje el. :-)
#21 Zalai Móni 2025-06-13 21:12
Halványlila... biztos várják, hogy valaki megnézze őket.
#20 Csikós István 2025-06-13 21:10
Kettővel lentebb.
#19 Csikós István 2025-06-13 21:10
Ilyen bigyókat raknak fel az oldalamra tömegével. Mi lehet a célja ezeknek? Igaz sosem kattintok rájuk.
Valaki? :-)
#18 Edwindag 2025-06-13 19:44
52da2e2

On-page search engine improvement tactics
#17 Csikós István 2025-06-12 20:57
Illetve leszek ez év október 10-én.
#16 Csikós István 2025-06-12 20:56
Ezek szerint több embert is megihletett ez a ház. Én is nosztalgikus alkat vagyok. Pláne, ahogy öregszik az ember ez csak erősödik. Én most 68 vagyok.
#15 Csikós István 2025-06-10 21:13
Kedves Balázs, örülök, hogy teszik a rajzom.
Ha talál megfelelő képet küldje el az e-mailcímemre. TT megbeszéljük a részleteket
#14 Erdei Balázs 2025-06-10 21:11
Csodás mű. Jól működött a téma barna pasztellel. Az elöttem hozzászóló két hölggyel ellentétben engem érdekel egy hasonló kép megrendelése. Persze az én távli múltamból választanám a házat...
#13 Csikós István 2025-06-09 06:59
Hát persze! :-) Hogyne. :sigh:
#12 Szegvári Ildikó 2025-06-09 06:58
Hasonló a sztorim Móniéhoz. Csak mi most kertes hátban lakunk (megosztva). Utcánkban minden ház ilyen. Szeretjük, de megörökíten? Majd az utódaim. Ezért István kívánok hosszú életet. Még legalább 30 éve aktív munkát. :-)
#11 Csikós István 2025-06-07 21:37
Oké, oké :-)
#10 Zalai Móni 2025-06-07 21:37
Hát... Panelben nőttem fel és lakok most is a családommal.
Szerintetek? :-)
#9 Csikós István 2025-06-07 21:35
Móni, Ildikó? Egy kis nosztalgia? :-)
#8 Csikós István 2025-06-06 21:35
Oké! Végül is a ház is olyan mint a portré. Van egyedi karaktere, hangulata
#7 Czuczay Péter 2025-06-06 21:33
Hm. Én is egy kedves, patinás helyen nőttem fel. Részben A nagyszüleim háza volt tornácos. Sokat voltam ott.
Úgy fest én is bele fogok esni a nosztalgia csapdájába.
Megyek és nyomozok képek után. Nekem nincs, de anyának van egy régi albuma...
#6 Csikós István 2025-06-05 21:34
Oké, rendben Zsófi.
#5 Molnár Zsófi 2025-06-04 20:58
Szuper. Különösen, hogy ötletet adtál kedves István. Nekem miért is nem jutott eszembe, hogy otthoni házunkat, gyermekkorom kellemes színterét lerajzoltassam veled. Hm. Keresek fényképeket, de inkább kérek a családtól.
Majd jelenkezek e-mailben. De jó ötlet, köszi :-)
#4 Csikós István 2025-06-04 20:52
Vagy gobelin... :-) Magyarul goblein. Legalább is így mondjuk ki. Na mindegy :-) Lényeg hogy jó kis macera volt. És viszonylag nagy is volt a rajz a szimpla portrékhoz képest.
#3 Zalai Móni 2025-06-04 08:05
Gondolom, mint valami matyóhímzés. :-)
Amúgy csodás. Mint mindig. :-)
#2 Csikós István 2025-06-03 21:02
Nem volt könnyű. A háztető, a fa... :-)
#1 Csikós István 2025-06-03 21:01
A megrendelőnek gyermekkori otthona volt. Gondolta próbálja megeleveníteni az emlékeit.

You have no rights to post comments