Hozzászólások  

#68 Csikós István 2025-12-09 21:17
Oké. Legyen. A részleteket e-mailben beszéljük meg. Több helyen is megtalálható az oldalamon.
#67 Aschenbrenner Zita 2025-12-09 21:16
Igen persze. Szilveszterkor tartunk majd egy pótkarácsonyt. az is jó. Sőt. :-)
#66 Csikós István 2025-12-09 21:14
Rendben. Nézem a naptárat és csak a 29-e jöhet számításba, hogy feladjam a rajzot. másnap szokott érkezni az ütleti csomag. Épp ma is kézbesítettek egyet... Úgy hogy megkapja még idén, 30-án. Így rendben van?
#65 Aschenbrenner Zita 2025-12-09 21:11
Oké, jöhet :-)
#64 Aschenbrenner Zita 2025-12-06 18:36
Azt mondja? Hm. Átgondolom, Megbeszélem a párommal.
#63 Csikós István 2025-12-06 18:35
Sajnálom, de már tudom milyen amikor túlválalom magam. Okkulva a múltból, már nem teszek ilyet. Szóval nincs több idő újabb rajz elkészítésre. Viszont a két Ünnep között még lenne egy hely... Vannak akik bevállalják, hogy egy kicsit csúszik az ajándékozás...
#62 Aschenbrenner Zita 2025-12-06 18:31
Még egy icurka-picurkát sem? Szó szerint, mert egy babáról lenne szó.
#61 Aschenbrenner Zita 2025-12-06 18:31
Csodás munkák! Olvasom a szomorú hírt. Már nem vállal újabb megrendelést Karácsonyra. Szomorú vagyok. Oké későn kapcsoltam. :cry:
#60 Bozóki Ernőné 2025-12-03 22:06
Még annyit, hogy ilyen barna pasztellre gondoltam. :-) Nagyon tetszik. Az illető barna szemű... Tökéletesen passzolna hozzá.
#59 Bozóki Ernőné 2025-12-02 22:34
Szuper!. E-mailben folytajuk, oké? De majd holnap hívom is.
#58 Csikós István 2025-12-02 22:33
Hát elég necces, ami azt illeti. Talán még egy belefér 18-ai postázással.
#57 Bozóki Ernőné 2025-12-02 22:32
Csodás rajzok. Van még üresedés Karácsonyig... Esetleg az ünnepkeig el tudna készíteni egy plusz portrét? Biztos sok megrendelése van...
#56 Csikós István 2025-11-30 21:29
Így van. Magyarországnak nagy károkat okozhat, ha megválasztják miniszterelnöknek.
#55 Molnár Zsófi 2025-11-30 21:28
Persze, magyar ismerőseim többszőr említették. Meg, ha jól emlékszem itt is megemlítettétek. Valami gyagya...
#54 Csikós István 2025-11-30 21:26
Hm. Ügyes. :-) Bevettem. :-) Gondoltam csak tudsz Magyar Muppet Péterről.
#53 Molnár Zsófi 2025-11-29 22:02
Dehogynem. Csak poénkodtam. :-)
#52 Csikós István 2025-11-29 22:02
Ajjaj. Oké, én voltam a ludas. Zsófi, még nem hallottál az új magyar politikai lufiról? :-)
#51 Molnár Zsófi 2025-11-29 22:00
István írta, hogy Magyer Péter. :-)
#50 Zalai Móni 2025-11-29 22:00
Mi? Ja, persze te Amerókába élsz. :-)
Amúgy Magyar Péter...
#49 Molnár Zsófi 2025-11-29 21:59
Ki az a Magyer Péter?
#48 Szegvári Ildikó 2025-11-28 22:10
Kapa hangja...
#47 Zalai Móni 2025-11-28 22:10
Ezen én is ki szoktam akadni. A hangja, a gesztusai. A halandzsa.
#46 Csikós István 2025-11-28 22:09
Érzelmileg persze időnként magával ragad. Pl. Nem értem azt a sok embert akik elfogadják ezt a Magyer Pétert. hát nem látják? Annyira átlátszó...
#45 Csikós István 2025-11-28 22:07
Nekem ez az egész olyan, mint egy film, régen megírt forgatókönyvvel, aminek a történetén nem lehet változtatni. Mátrix. Max kilépni lehet.
#44 Csikós István 2025-11-26 22:14
Alapvetően spirituális gondolkodású vagyok, tudjátok jól, de el fogok menni szavazni és rájuk szavazok.
#43 Csikós István 2025-11-26 22:13
Nézve a facebookot, megosztásokat, politikai reklámokat, hozzászólásokat. Érdekes, hogy mennyire csak két pártban gondolkodnak. Miután a Magyar Muppet Péter azt mondta a Mi Hazánkról, hogy szateleit párt automatikusan el is fogadják, pedig csak el kell olvasni a programjukat. Semmiközük a fideszhez.
#42 Szegvári ildikó 2025-11-26 22:09
Eleinte elfogadtam Magyar Pétert... De már nem. Be kell lássam, pont az lenne nálunk is mint nyugaton.
#41 Czuczay Péter 2025-11-24 22:26
Még annál is jobban. Belgiumban meg különösen. Ne gyertek errefelé... Minden szar. dübörög a diktatúra
#40 Molnár Zsófi 2025-11-24 22:25
Nem mondod, :-x van ilyen is? Persze, miért is ne. Megbolondut a világ.
#39 Csikós István 2025-11-22 21:40
Erről eszembe jutott, hogy sokféle megrendelő van. Pl. Tavaly kértek tőlem a kétfejes barna pasztell rajzot. Aztán a fénykép elküldése után elfelejtett fizetni, gondolta kinyomtatja a fotót, és azt adja át...
#38 Csikós István 2025-11-22 21:36
Ja, valóban :-)
#37 Zalai Móni 2025-11-21 14:40
Igen azt tudom. Szuper akkor nem okozok csalódást barátnőnmnek. Azért szólhatott volna előbb is,
#36 Csikós István 2025-11-21 14:39
Húzos..., De 16-17-i postázással van rá esély. azt is mond meg az ismerősödnek egy nap alatt kézbesítik. Ez a gyakorlat.
#35 Zalai Móni 2025-11-21 14:37
Egyik ismerősöm, látva, vagy ismerve a szobám falán lógó rajzaidat, most gondolt egy nagyot és engem kért meg, rendeljek tőled édeanyjáról egy barna pasztell rajzot. Mond István, ennek is tudnál helyet szorítani? ;-)
#34 Dancsókné Evelin 2025-11-19 20:13
Köszönöm szépen, Szuper. :-)
#33 Csikós István 2025-11-19 20:13
Kedves Evelin, örülök, hogy tetszenek a munkáim. Az Ünnepekkel kapcsolatban lassan a lehetőségeim határára érek, de még egy dupla rajz belefér. E-mailben folytassuk tovább. Az oldalamon megtalálja az elérhetőségemet.
#32 Dancsókné Evelin 2025-11-19 20:10
Csodás rajzok!. Szerintem neten a legjobbak. Jópár oldalt megnéztem. Remélem van még Karácsonyra hely egy két fejes rajzra.
#31 Csikós István 2025-11-16 22:18
Persze ez csak a körítés a macerás rajz mellett.
De nem akarok panaszkodni. Mindenkinek vannak nehezebb napjai.
#30 Csikós István 2025-11-16 22:15
Tavaj rendeltek tőlem egy anya gyermekével protrét, és elfelejtettek érte fizetni. Elég volt a megrendelőnek a fénykép, amit a rajzról küldtem. Ez a szokásom, de tudjátok. A poén az, hogy idén Karácsonyra is szeretett volna tőlem újabb fényképet kapni, ha már egyszer bevált a trükk. Össze-vissza mondott mindenfélét. Azt hitte elfelejtettem a korábbi megrendelést...
#29 Csikós István 2025-11-16 22:11
Ma van holnap? Na jól van, ez nem jött össze. Elnézést. Egy kicsit macerás megrendeléssel van dolgom.
#28 Csikós István 2025-11-14 22:17
Majd akkor holnap... :-)
#27 Csikós István 2025-11-14 22:17
A holnapról és a máról is lemaradtam... ;-)
#26 Csikós István 2025-11-12 22:25
Na ezt holnap pontosítom, mert így nehezen érthető
#25 Csikós István 2025-11-12 22:23
Igen biztos. :-) Ezzel lehet a legkönnyebben megkülönböztetni az üzeneteket. A Teremtő, a Mindeségtudat, akinek mindnyájan egy szikrája, vagy cseppje vagyunk (tehát a legbelső mag bennünk azonos mindenkivel.., amiben különbözünk az a tévképzeteink önmagunkról, persze másokról is) kommunikációs eszköze a matematika, geometria, szimbólumok.
#24 Szegedi Irén 2025-11-12 22:19
A Teremtő nem beszél hozzánk szavakkal? Eddig ezt nem tudtam. Biztos? :-)
#23 Csikós István 2025-11-09 22:46
Médiumoktól lehet hallani, hogy ezt vagy azt mondák nekik. Ufók, Marslakó, Plejádiak..., de inkább démonok szeretnek üzengetni... A Teremtő sosem kommunikál szavakkal
#22 Zalai Móni 2025-11-09 22:44
Majd megpróbálom ezután üzenetként értelmezni
#21 Zalai Móni 2025-11-09 22:43
De jó gondolat. :-) Kommunikáció?
#20 Zalai Móni 2025-11-07 22:05
Igen, igen... :-) Szép gondolat. Ezért muszáj benéznem időnként, hogy ilyeneket olvassak. Köszi István.
#19 Csikós István 2025-11-07 22:02
Ezek szerint rokonlelekek vagyunk. Én úgy élem meg az eseményeket, minth az univerzum és köztem zajló kommunikációt. Azt is megélem, hogy vannak erők melyek azon dolgoznak, hogy ez ne működjön. Maradjak tudatlan, kihasználható, megvezethető ember. Matrixhasonlattal: "elem".
#18 Szegedi Irén 2025-11-05 22:02
És nagyon hiszek abban, hogy nincsenek véletlenek. Nyilván az sem volt az, hogy idepottyantam... Már megéltem hasonló szinkronicitást. Lehet, nem pontos megfogalmazás, de tudom élvezni.
#17 Szegedi Irén 2025-11-05 21:59
Hoppá. Mély gondolatok. Ez is tetszik nemcsak a rajzok. Én is spirituális irányulású vagyok és szeretek hallani a nagyobb összefüggésekről, melyekkel éppen együtt tudok rezegni. :-)
#16 Csikós István 2025-11-04 22:07
Amúgy a népszerűség nem könnyíti meg a spirituális útat. Nehézséget okoz... sok ember figyeleme fogva tudja tartani a lelket.
#15 Csikós István 2025-11-04 22:04
Szerintem csak az ihletett zenék lesznek slágerek, népszerűek. Az meg személyválogató. Több ezerből egynek van médiumi képessége. Aminek persze szinkronban kell lennie a karmával.
#14 Zalai Móni 2025-11-04 22:02
Persze talán mindig így volt. És ami megmaradt csupán a java a sok gyengébbek közül.
#13 Zalai Móni 2025-11-04 22:00
Őszintén utálom a mai könnyűzenét. Illetve a zömét, különösen a dumálósat. Totál fantáziátlanok. Csak ritkán fordul elő valódi zene.
#12 Szegedi Irén 2025-11-01 22:03
Mélyen egyetértek. :-)
#11 Csikós István 2025-11-01 22:02
Mint a az egyhangú mai rapp zene esetében. A maszatolás, vagy krix-krax a jó hasonlat.
#10 Csikós István 2025-11-01 22:00
Nagyon jó hasonlat. Én is szoktam a zenét a képzőművészettel összevetni.
#9 Szegedi Irén 2025-11-01 21:59
Mint a jó zene
#8 Szegedi Irén 2025-11-01 21:58
Teccik. Nagyon jó rajz. Izgalmas. Arc kontra gallér.
#7 Czuczay Péter 2025-10-30 21:59
Halló, én is itt vagyok. :-)
Izgalmas a rajz grafikailag... Elég szakmaiassan hangzott? :-)
#6 Csikós István 2025-10-30 21:54
Sign of the arrow. Az út neve most nem jut eszembe. Midensetre a város nyugati felén. Már inkább külvárosnak tekinthető.
#5 Molnár Zsófi 2025-10-30 21:52
Üzlet? Mi a neve? Hol van?
#4 Csikós István 2025-10-28 22:25
Köszi Móni! És örülök lányok, hogy rendszeresen benéztek hozzám. Képzlejetek ide egy szivecskét. :-)
#3 Zalai Móni 2025-10-28 22:23
De szuper rajz. Imádom a munkáidat. Tényleg.
#2 Csikós István 2025-10-28 22:23
Sajnos már régen rajzoltam amerikai megrendelést. 15 éve biztos megvan. Próbáltam felvenni a kapcsolatot a közvetítő üzlettel, de már más volt a főnök és nem értette mit akarok...
#1 Molnnár Zsófi 2025-10-27 22:13
Tisztára a szembe szomszédom. Hasonló mellénye is van. Csak nem őt rajoltad le István :-)
Készítesz még rajzokat St.Louisba?

You have no rights to post comments