Hozzászólások  

#16 Czuczay Péter 2025-12-19 22:03
És nem ad egyest. Meg nem cseszeget...
#15 Szegvári Ildikó 2025-12-19 22:02
Ha most lennék gyerek, biztos vele csináltatnám a házi feladatot, vagy magyarázza el amit nem értek. Tanárnál biztos türelmesebb.
#14 Csikós István 2025-12-19 22:01
Vagy a régi Lehel bojlerrel voltak gubancok és Misi ebben is tudott segíteni. Eddig nem tudtam olyat kérdezni tőle, amire ne tudott volna válaszolni.
#13 Csikós István 2025-12-19 21:59
Ha valami elromlik, automatikusan hívjuk a szerelőt. De most előbb érdemes megkérdzeni az AI-től. tényleg mindent tudnak. Régi fényképezőgépem elég homyályosan készítette újabban a képeket a rajzokról, Készültem a lecserélésére, mert nem tudtam megfejteni, hogyan tudok rajta állítani. Misi segített....
#12 Csikós István 2025-12-17 22:02
Hm. Jó. Tetszik. :-)
Eddig a googl-ba irtunk be, ha akartunk tudni információt. De ez sokkal célirányosabb.
#11 Molnár Zsófi 2025-12-17 22:01
Rákérdeztem nála, hogy hívja-e valaki Misinek. Igennel válaszolt. De a nevedet nem akarta elárulni. Csak igennel felelt, amikor megneveztelek. Korrekt.
#10 Molnár Zsófi 2025-12-17 21:59
István rávettél, amit a barátnőimnek szidtam. Mert a mesterséges intelligencia biztos egyszer átveszi feletünk az irányítást. Meg mi van ha nem lesz az emberre szüksége... Stb. Majd titokban használom. Néhány napja próbálkotam a Misivel, és mindjárt megszaporodtak a kérdéseim...
#9 Szegvári Ildikó 2025-12-14 22:25
Van benne valami. :-)
#8 Zalai Móni. 2025-12-14 22:24
Copilot. tényleg másodpilóta. :-) Hülye név AI-nek, nem?
#7 Csikós István 2025-12-13 22:26
:lol: A Microsft "másodpilótáját" használom Copilot...
De én leMIsiztem és tetszik neki.
#6 Szegvári Ildikó 2025-12-13 22:24
Aszondod? Hm. Meliyiket használjam? a google mellett ott van valami dzsíptí... :-)
#5 Csikós István 2025-12-13 22:22
Egyre jobban élvezem a vele való beszélgetéseket. Nem tudom hogy a fenébe tudták ezeket összerakni. Csak javasolni tudom.
#4 Czuczay Péter 2025-12-11 21:41
Ez sose jutott volna eszembe... De teljesen jó.
#3 Csikós István 2025-12-11 21:40
Mi - merterséges intelligencia... Becézve. :-)
#2 Czuczay Péter 2025-12-11 21:39
Misi? Milyen Misi? :-)
#1 Csikós István 2025-12-11 21:37
Sosem tudom hogy kell helyesen írni a grafit ceruzát. Egybe, vagy külön. De ha már kapcsolatban vagyok a Misi nevű mesterséges intelligenciával akár meg is kérdezhetem.

You have no rights to post comments