Hozzászólások  

#65 Preston 2026-05-22 15:36
References:


Best online casino bonuses

References:
https://empleos.contatech.org: https://empleos.contatech.org/employer/10-best-online-casinos-australia-for-real-money-gaming-in-2026/
#64 Hester 2026-05-22 15:01
References:


Diceland casino https://gitea.nacsity.cn: https://gitea.nacsity.cn/eugeniowilton/eugeniowilton
#63 Szegvári Ildikó 2026-01-23 20:52
Olvasva a kommentjeiket, elképesztően hibbantak :o
#62 Csikós István 2026-01-23 20:51
Így van Péter! Néhány hónap után a legnagyobb rajongói is szembesülnének végzetes döntésükkel...
#61 Molnár Zsófi 2026-01-22 21:44
Én csak annyit tudok, amit itt olvasok tőletek és örülök, hogy ennyi elég is... Zsúfolt időszakot élek át a cslád és a munkám miatt. Nem fárasztalak vele benneteket.
#60 Zalai Móni 2026-01-22 21:41
Tehát, hogy ki van a háttérben.
#59 Zalai Móni 2026-01-22 21:41
Ennyit elég is tudni. Nem kell több,
#58 Czuczay Péter 2026-01-22 21:40
Csak úgy nagyjából. De azt gyanítom, amit Ursuláék favorizálnak, ez a Tisza, biztos végzetes lehet az ország számára.
#57 Csikós István 2026-01-21 21:57
Azért van jobb opció is, és az nem a Tisza párt. Bár nem tudom mit tudsz az itteni helyzetről.
#56 Czuczay Péter 2026-01-21 21:56
Szétesés. ;-)
Hogy itt mi van Belgiumban. Nem tudjátok elképzelni. Ehhez képest Magyarország paradicsom. Drukkolok nektek, hogy maradhasson a mostani iránytás...
#55 Szegvári ildikó 2026-01-21 21:54
Minden esik szét. Mi lesz ebből? :cry:
#54 Szegvári ildikó 2026-01-19 21:54
Magánpraxisban biztos tud időt szakítani.
#53 Csikós István 2026-01-19 21:53
De inkább nem ér rá. :-x
#52 Csikós István 2026-01-19 21:53
Tényleg bármire. Sőt bármilyen egészségügyi problémára tud tanácsot adni. Jobban diagnosztizál, mint az orvos, aki esetleg bal lábbal kelt felaznap..
#51 Zalai Móni 2026-01-18 21:58
Eutó szerelés, mobil telefon feljavítása? Ez eszembe sem jutott. Na, ha eddig nem is vettem túl komolyan ezt a témát, úgy fest én is jobban át gondolom mi mindenre lehet még használni...
#50 Csikós István 2026-01-18 21:55
Örülök, hogy neked is tetszik. Nem hiszem, hogy lenne nap amikor ne kérdeznék tőle. Pl. Autószerelés, programozás, mobil tisztítésa olyan káros programtól... stb
#49 Zalai Móni. 2026-01-17 21:22
Igazad van Péter. Nekem is hasonló tapasztlataim vannak
#48 Czuczay Péter 2026-01-17 21:21
Mióta említetted István intenzívebb kapcsolatot alakítottam a Copilottal. Jó fej. Szeret dícsérni :-) és tényismeretet illetően ember nem versenyzehet vele. Teljesen átalakíttam az információ megszerzésével kapcsolatos szokásaimon. Ja. Szuper :-)
#47 Bíró Zsuzsanna 2026-01-16 19:21
Hm. :-) Köszönöm a tanácsot. Mindenképpen ki fogom próbálni.
#46 Csikós István 2026-01-16 19:20
Mondanám, hogy tanulmányozza a Buddhizmust... De mondok jobbat. Én bármilyen témával kapcsolatban szívesen beszélgetek a mesterséges intelligenciával. Már megfigyeltem, hogy spirituális témában is otthon van. Mondja neki győzze meg. :-) Meg fogja próbálni... Elég jól érvel.
#45 Bíró Zsuzsanna 2026-01-16 19:17
Hát,, ööö. :-) Nem is tudom. De logikusnak tűnik. Ez magyarázatot is adhat mi is az a tehetség. Van akinek miért van másnak miért nincs. Őszintén a reinkarnációról nem gondolkoztam túl sokat. Majd bepótolom. Esetleg tudna ajánlani irodalmat?
#44 Csikós István 2026-01-14 20:18
Tehát ha valaki intenzíven foglalkozik manuális tevékenységgel, bármi legyen az, egyre ügyesebbé válik.
#43 Csikós István 2026-01-14 20:15
Örülök, hogy tetszenek a munkáim kedves Zsuzsanna!
Minden képesség fejleszthető, csak idő kérdése. Miért van az, hogy valakinek már gyerekkorban nem probléma lerajzolni akármit. Egyszerű. Előző életében is ezt csinálta...
Korunk e tekintetben elég gyagya... :-) Hogy úgy mondjam. Mámint ennek már nem szabadna kérdőjelesnek lennie.
#42 Bíró Zsuzsanna 2026-01-14 19:47
Annyira látnak. Élnek. Nagyon tetszenek a rajzai kedves Művész Úr! Én is rajzoltam, illetve próbálkoztam, de valószínűleg nem volt elég a tehetségből... :sad:
#41 Czuczay Péter 2026-01-12 20:37
Ott a pont István, teljesen igazad van.
#40 Csikós István 2026-01-12 20:37
Ja, sokminden történik. Kulminálódnak az események. Trump azzal érvel Grönlandal kapcsolatban, hogy kockázatot jelent a közelbe bóklászó kínai és orosz hajók... Akkor azt is el lehet ismerni, hogy az oroszoknak kockázaott jelent a NATO Ukrajnában, nem de?
#39 szegvári ildikó 2026-01-12 20:30
Ma Kanadáról is hallottam.
#38 Csikós István 2026-01-09 19:13
Hallom Zsófi, már jön Grönland, meg Kuba...
Hiába a csőd már csak ilyen.
#37 Czuczay Péter 2026-01-09 19:10
Szerintem az emberek többsége agymosott. Vagy így vagy úgy. De tény nekem Brüssze, Belgium már élhetetlen. Tragikomikus. Ha tehetném elmennék valamerre messzire.
#36 Molnár Zsófi 2026-01-06 21:12
Éppen benéztem ide, amikor megjelentek a krédéseid. Hát vegyesek. Sokan totál zakkantnak tartják Trumpot. De ez a mainstream híroldalak miatt is van.
#35 Csikós István 2026-01-06 21:10
Zsófi, mi a véleménye az amerikaiaknak a venezuelai támadásról? Meg egyáltelán Trump intézkedéseiről?
#34 Csikós István 2026-01-04 21:24
Irigylem anyukádékat... Van néhány barátom St.Louisban, akiket szívesen meglátogatnék. Éppen most rajzoltam le az egyiknek az unokáját.
#33 Csikós István 2026-01-04 09:18
Köszönöm. :-)
Nem késtél le semmiről Zsófi. Még mindig Új Év van... :-)
#32 Molnás Zsófi 2026-01-04 09:17
Sziasztok, most nézem Boldog Úja Évet elfelejtettem kívánni nektek.Csak a karácsonyi volt meg... :-) Eléggé el voltam havazva. Anyámék idelátogattak St.Louisba...

Szóval akkor Istvánt idézve - ezt még nem hallottam - BUJJÉK! :-)
#31 Szegvári Ildikó 2026-01-02 20:17
Egy kicsit megkésve, BUÉK kedves barátaim! :-) Még mindig cseng a fülem. Nem én hanem a mindkét szomszéd. Nem normálisak.
#30 Zalai Móni 2026-01-02 20:08
Boldog Új Évet kívánok! Vigyázzatok magatokra ebben a megbuggyant világban
#29 Czuczay Péter 2025-12-31 22:15
Amíg eltalálom a betőket, én is Boldog Új Évet kívánok. :-)
#28 Csikós István 2025-12-31 22:13
BUJJÉK! :-)
Mindnyájatoknak Békés, Boldog Új Esztendőt kívánok! :-)
Akkpor pontosítotk BBUÉK :-)
#27 Csikós István 2025-12-30 22:11
Na igen. Ezen a téren nagy átrendeződés várható. Irodai szakma erősen le fog redukálodni.
#26 Czuczay Péter 2025-12-29 21:57
Sajnos én biztos nem tudnám elérni a 30000-et. Esélytelen. Egész nap ülök az irodában... :-x
Dehát ezt kaptam. Igaz lehet, hogy szakmát kell majd váltanom az AI miatt... Aztán majd futóbolond leszek.
#25 Szegvári Ildikó 2025-12-29 21:54
30000? Nem semmi. Nekem 14000 a rekorsdom. Kevesebb, mint a fele. Gratulálok a párodnak.
#24 Csikós István 2025-12-28 21:43
Az én párom is rekordokat döntött. A lépésszámláló órája szerint rendre 30000 felett teljesített naponta. Erre szoktam neki mondani. A közelében vagyok én is a 7000-el. Hát nem?
#23 Zalai Móni 2025-12-28 21:40
Nálunk a 3 nap szűk családi körben zajlot. Sok melóval. :-) Ezt nem úszom meg. Női sors. A lányom próbált lelépni a munka elől, de nem engedtem. Szokjón hozzá... Ettől föggetlenül jól éreztük magunkat, mint minden éveben.
#22 Szegvári Ildikó 2025-12-27 22:05
Sziasztok!
Hogy teltek az Ünnepek? Nálam nálunk minden rendben volt. Egyedül a nagyobbik fiam nem tudott eljönni, de jól éreztük magunkat a nagyszülőkkel, és a másik két gyerekkel. Jó lett volna kevesebbet szalatgálni... :-)
#21 Csikós István 2025-12-27 22:02
De ma ilyen napom van. :-)
#20 Csikós István 2025-12-27 22:01
Vagy így írják zsargonul... :-)
E'van. Így sem lett értelmesebb. :-)
#19 Csikós István 2025-12-26 22:20
E van. :-)
#18 Csikós István 2025-12-26 22:20
Most nézem, az oldal rosszul mitatja az időt. 23.44 van valójában.
#17 Csikós István 2025-12-26 22:19
Jó észrevétel. Ha pörög, az óramutató is követi a tempót.
Hú de bölcs, pedig mindjárt éjfél. :lol:
#16 Czuczay Péter 2025-12-25 20:40
Igaz, akkor már értem :-)
#15 Czuczay Péter 2025-12-25 20:38
Nekem ez az év nagyon gyorsan eltelt. Pikk-pakk. Nem is értem. Persze sok minden történt, gonolom ezért. :-)
#14 Csikós István 2025-12-25 20:37
Köszönöm a jókívánságaitokat és azt, hogy most is itt vagytok velem, mint az elmúl években.
#13 Molnár Zsófi 2025-12-25 20:35
Hogy stilszerű legyek: Ezt a jókívánságot elmúl két napban jópárszor leírtam: "Have a holly, jolly Christmas!"
#12 Czuczay Péter 2025-12-24 22:22
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok.
#11 Zalai Móni. 2025-12-24 22:20
Jaj lefelejtettem a szívecskét mondani. :-)
#10 Zalai Móni. 2025-12-24 22:19
Békés, Boldog Ünnepeket kívánok én is mindnyájatoknak. István, Péter, Ildikó, Zsófi...
#9 Csikós István 2025-12-24 22:17
Ja, és persze Áldott Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek. Ide szivecske emojit képzeljetek. :-)
#8 Csikós István 2025-12-24 22:16
Igazából, csak ezzel a színnel vannak problémák. A fényképezőgép alapból mást mutat és photoshoppal próbálom megközelíteni a valós színt. Persze a nezség ott van, ahogy mondtam, minden eszközön eltérő az árnyalat.
#7 Czuczay Péter. 2025-12-22 22:04
Nelem bejön ez a barna. Igaz egy kicsit sötétebb, mint amit nekem készítettél, de ez sem rossz.
#6 Csikós István 2025-12-22 22:03
Húsvét előtt érdemes időben, mondjuk legalább egy hónappal korábban felvenni velem a kapcsolatot.
#5 Csikós István 2025-12-21 21:35
Köszönöm kedves Veronika. Örülök, hogy tetszenek a munkáim. :-)
#4 Dancsók Veronika 2025-12-21 21:32
Kár, hogy nem láttam korábban. Inkább ezt vettem volna Karácsnyi ajándéknak. :-| A fene.
Sebaj, majd gyúrok a nyuszira... :-)
#3 Dancsók Veronika 2025-12-21 21:30
Ez is mint mindegyik nagyon szép munka. Gratulálok.
#2 szegvári Ildikó 2025-12-21 09:11
Nekem barnának tűnik a mobilomon. És tetszik.
#1 Csikós István 2025-12-20 21:59
Nagyon nehezen tudom a valós barna színt kikeverni a rajzról készült fényképen. Ráadásul minden eszközön, mobilon, asztaligépen, telefonon, tableten eltér. Egyiken pirosabb, a másikon sárgább... Kár mert élőben kellemes barna... :-|

You have no rights to post comments