Hozzászólások  

#27 Csikós István 2026-02-09 21:39
Köszönöm kedes Márton
#26 Bokros Márton 2026-02-09 21:38
Szuper rajzok! Gratulálok az alkotónak
#25 Szegvári Ildikó 2026-02-08 20:50
Olvastátok a Tiszás programot?
#24 Csikós István 2026-02-08 20:50
Látom :-) Nekem sem tűnt fel.
#23 Czuczay Péter. 2026-02-08 20:46
Na, jól elírtam a nevem... ;-) Nem is értem. Most vettem észre
#22 Csikós István 2026-02-06 22:01
Ráadásul a következő választáson már migránsok többsége is részt vehet...
#21 Czuczay Péter 2026-02-06 22:00
Meddig fog ez fajulni. Már nem bízok abba, hogy jobbra fordul. A vezetőkről már mindenki tudja nem normálisak, de nincs lehetőség a leváltásukra.
#20 Cszucsza Péter. 2026-02-05 21:48
Én is láttam. Szerintem itt Belgiumban több a hülye...
#19 Zalai Móni 2026-02-05 21:47
Tegnap látam egy kamuvideót amiben Putyin bejelenti, hogy határokat fog módosítani Európában. Azaz megtámadja. Nyilvánvaló hazugság. De ha a Tiszásokat nézem, azok mindent elhiszenk.
#18 Csikós István 2026-02-04 22:02
Valóban ilyen a fickó. Ha nyer nagy koppanás lesz.
#17 Szegvári Ildikó 2026-02-04 22:01
Csak egy dolog számít neki, hogy többen szavazzanak rá, mint Orbánra... Utána majd halandzsázik valamit, hogy mégsem tehet amit akar.
#16 Zalai Móni 2026-02-04 22:00
Úgy tűnik Magyar Péter mindent megígér a választóknak. Pl. Déli határkerítés megtartását. Holott ezért nem kapták meg Orbánék a pénzt, ami a miénk.
#15 Szegvári Ildikó 2026-02-01 21:44
Totál káosz
#14 Csikós István 2026-02-01 21:43
Hát ha csak azon múlna, nem biztos, mert hasraütésre készülnek. Csak a választások befolyásolására, illetve, ha mégis Orbán alakíthatna ismét kormányt, a csalódott tiszás szavazókat ki lehetne terelni az utcára tőrni zúzni.
#13 Zalai Móni 2026-02-01 21:41
Ha a legújabb felméréseket nézzük, nekik áll a zászló. :-x
#12 Molnár Zaófi 2026-02-01 21:40
Ezzel azt mondod az ellenzék nyeri a választást? Ez a Magyar Péter?
#11 Csikós István 2026-01-30 21:37
Na nem magyarokra gondoltam
#10 Csikós István 2026-01-30 21:37
Nem fárasztasz. Hát elég kaotikus és elképesztő nyomás alatt van az ország nyugatról... Vérprofik irányítják az ellenzéket.
#9 Molnár Zsófi 2026-01-30 21:36
Hol tart mostanában a választási küzdelem Magarországon?
Ha nem fáraszatlak vele benneteket.
#8 Csikós István 2026-01-29 21:56
Köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat.
#7 Molnár Zsófi 2026-01-29 21:56
Én is, Nagyon szép a rajz. Hát hogy is lehetne más? :-)
#6 Czuczay Péter 2026-01-26 21:38
:lol: Én maradok a darabonkénti dicséretnél... Menő ide menő oda :-) szóval ez is tetszik. :-)
#5 Csikós István 2026-01-26 21:36
Igen, nagyon menő. Köszi :-)
#4 Zalai Móni 2026-01-26 21:35
Nem emlékszem olyan rajzra, ami ne tetszett volna. :-) Így előre jelezem Istvánnak, hogy a jövőben felrakott portrék is nagyon fognak tetszeni ezért nem kell majd külön megdicsérnem őket... :-) Menő nem?
#3 Szegvári Ildikó 2026-01-24 22:21
Semmi gond. még egyszer leírom. "Tyű de jó. Teccik! :-)
Valami hasonló. Lehet, hogy nem pont ez volt, de a mondanivaló lényege igen.. :-)
#2 Csikós István 2026-01-24 22:19
Bocsi Ildikó, miközben töröltem a spameket. Véletlenül kedves szavaidat is töröltem...
#1 Csikós István 2026-01-24 22:15
Köszi. Jó észrevétel. Sokat változtatott rajztunk a technika...

You have no rights to post comments