Tegnap látam egy kamuvideót amiben Putyin bejelenti, hogy határokat fog módosítani Európában. Azaz megtámadja. Nyilvánvaló hazugság. De ha a Tiszásokat nézem, azok mindent elhiszenk.
Hát ha csak azon múlna, nem biztos, mert hasraütésre készülnek. Csak a választások befolyásolására, illetve, ha mégis Orbán alakíthatna ismét kormányt, a csalódott tiszás szavazókat ki lehetne terelni az utcára tőrni zúzni.
Nem emlékszem olyan rajzra, ami ne tetszett volna. Így előre jelezem Istvánnak, hogy a jövőben felrakott portrék is nagyon fognak tetszeni ezért nem kell majd külön megdicsérnem őket... Menő nem?
Hozzászólások
Ha nem fáraszatlak vele benneteket.
Valami hasonló. Lehet, hogy nem pont ez volt, de a mondanivaló lényege igen..