Hozzászólások  

#63 Zalai Móni. 2026-03-15 22:47
Mindenesetre, ha mégis a Fidesz nyer, nem mondhatják a Tiszások, hogy az csalás volt.
#62 Szegvári ildikó 2026-03-15 22:46
Na megvolt a farokméregetés... Bocs. :-)
Mindkét oldal azt gondolja ők voltak többen.
#61 Szegvári ildikó 2026-03-14 15:11
Mondasz valamit. Nekem is zsibbad az agyam időnként. Ez a sok ostoba ember.
#60 Zalai Móni 2026-03-14 15:10
Újabban megpróbálok kevesebb politikával élni. Muszáj lesz, mert hülyét kapok. Ugy sem tudok semmit befolyásolni. a facebookon. Profi fröcsögők nem értik amit a másik oldal mond. Úgy hogy lesz ami lesz.
#59 Csikós István 2026-03-12 21:41
Köszönöm szépen kedves Zsuzsanna! Iparkodok.
#58 Zámbó Zsuzsanna 2026-03-12 21:41
Nagyszerű rajzok! Profi munka. Gratulálok a Művész Úrnak!
#57 Csikós István 2026-03-11 21:52
Sokszor gondolok arra, milyen jó, hogy nem vagyok fiatal. Nem szeretnék a gyerekeink, unokáink helyében lenni...
#56 Molnár Zsófi 2026-03-11 21:51
Talán a sátánista kifejezés pontosabban jelöli kik is ezek. Borzalmas.
#55 Molnár Zsófi 2026-03-11 21:50
Nem gondoltam volna korábban. Miután van internet, jól érzékelhető a szándékosság a pszichopaták részéről.
#54 Molnár Zsófi 2026-03-09 22:16
Nem maradt más számunkra. Nyakunkon a harmadik világháború. Aminek a végkimenetele bármi lehet...
#53 Csikós István 2026-03-07 22:32
Az igazi nehézség akkor kezdődik, amikor már tudod, de nem azt teszed... Amikor lelekesen hagyanka a kijelölt idrányban haladni. Biztos, hogy rossz úton jársz, mert amikor a kijárat közelébe érsz, a világ neked esik. Mint valami robot teszed, szt amit ő akar...
#52 Csikós István 2026-03-06 22:19
Én úgy vagyok vele, hogy törekedni kell arra, hogy minél jobban értsük mi ez az egész. Mármint arra, hogy alapjaiban értsük miért élünk, miért születtünk, mi a dolgunk és a felismerések alapján cselekszünk. Másnak számomra nincs értelme.
#51 Czuczay Péter 2026-03-06 22:15
Minden más mint ahogy tudtuk. Elmebeteg pszichopaták :cry:
#50 Molnár Zsófi 2026-03-06 22:13
Uram isten, mi zajlik ebben a világban? Borzalom. Az átlagember semmit nem tud. Talán jobb is.
#49 Zalai Móni 2026-03-05 22:13
Jesszus... hollywoodi színészek közül biztos sokan rész vettek ebben.
#48 Szegvári ildikó 2026-03-05 22:11
Én meg Mell Gibsont láttam kifakadni, aki nem is rég csinált a z aberrált gyermekgyilkosságokról egy filmet, amit persze a mozihálozatok nem akartak lejátsznai... Ő most Leonardo DiCapriot vádolta meg gyerekevéssel...
#47 Czuczay Péter 2026-03-05 22:08
Trump figylemeltereléséről már több helyről is hallottam. AI videón Netanjahu mondja Trumpnak indíts támadást Irán ellen künben megzsarollak az Epsteint aktákkal
#46 Czuczay Péter 2026-03-02 21:13
Ott a pont. Az is, hogy Trump szerint a katonai művelet legalább egy hónapig el fog tartani. Tehát amíg csak bírják... Tárgyalásról már nincs szó.
#45 Molnár Zsófi 2026-03-02 21:11
Igen, így igaz.
#44 Szegvári Ildikó 2026-03-02 21:11
Egyértelmű. Teljesen igazad van István. Erre most nem is gondoltam.
#43 Csikós István 2026-03-02 21:10
Szerintem az időzítés Trump részéről Irán megtámadásáról azért volt, mert azt akarta, hogy a figyelem elterelődjön az Epstein aktákról...
#42 Csikós István 2026-03-01 19:38
Jó kérdés. Szerintem is úgy van ahogy mondod.
#41 Czuczay Péter 2026-03-01 19:38
Kérdés ki a főnök. Trump vagy Netanjahu? Szerintetek? Gondolom az utóbbi. Láttam már Trumpot sábeszdekliben. Pontosabban alatta...
#40 Molnár Zsófi 2026-03-01 19:34
Ennek a Trumpnek elmentek otthonról. Magyarul mondva. Ebből világháború lesz az orosz ukrán konfliktussal együtt.
#39 Sógorka Ferencné 2026-03-01 19:32
Oké, rendben. Köszönöm a lehetőséget.
#38 Csikós István 2026-02-27 21:53
Az oldalon megtalálja az e-mailcímemet. Folytassuk ott a beszélgetést.
#37 Sógorka Ferencné 2026-02-26 21:45
Két hónap múlva, április végére szeretném megkapni.
#36 Csikós István 2026-02-26 21:44
Kedves Sógorka Ferencné! Örülök, hogy tetszenek a munkáim. Mikorra kellene a rajznak elkészülnie?
#35 Sógorka Ferencné 2026-02-26 21:42
Kedves Művész Úr! Gratulálok a munkáihoz. A facebookon is láttam a négy fejes összeállítást... Nagyon tetszettek. Erről eszembe jutott, hogy ideje lesz rendelnem Öntől. Konkrétan egy négy fejes grafirajzot.
#34 Csikós István 2026-02-25 21:54
Valóban problémák vannak a felfogó képességekkel.
#33 Szegvári ildikó 2026-02-25 21:54
Nemzeti IQ teszt. Most kiderült az ország fele mennyire tudatlan. Így pontosabb. Nagyon buta
#32 Zalai Móni 2026-02-25 21:53
Belenéztem néhány Tiszás facebook oldalra. Össze-vissza hazudoznak és hergelik az odalátogatókat.
#31 Molnár Zsófi 2026-02-23 21:39
Oké, így lesz. :-) Majd szólok a páromnak is. Igaz nem fog érteni belőle semmit.
#30 Szegvári Ildikó 2026-02-23 21:37
Mi Hazánk jobb oldali párt, akiknek minél nagyobb számban kellene jelen lenni a parlamentben mérleg nyelveként a két nagy párt között. Fidesz, Tisza... Na nekik nem kell drukkolni :-)
#29 Molnár Zsófi 2026-02-23 21:34
Itt StLouisban nincs lehetőség szavazni. Nincs magyar konzulátus, vagy Nagykövetség... De neketek drukkolok és is. Kire is akartok szavazni? Meg kire nem?
#28 Czuczay Péter 2026-02-21 21:28
Bizony most én is elmegyek szavazni. Túl nagy a tét, hogy kihagyjam. Van itt négy ismerősöm. Ők is egyetértenek ezzel.
#27 Szegvári Ildikó 2026-02-21 21:26
Péter, ti Belgiumban szavazhattok? Úgy tudom kérhettek lehetőséget re a külképviseleteken.
#26 Csikós István 2026-02-20 22:14
Köszi Péter. Ránk fér. :sigh:
#25 Csikós István 2026-02-20 22:12
Ildikó Remek fotókat találtál. Kár lett volna kihagyni. Megértem a rakciódat amikor észrevetted őket
#24 czuczay Péter 2026-02-19 22:05
Drukkolok neketek, hogy odahaza minden rendben legyen.
#23 Csikós István 2026-02-19 22:03
És még az is szomorú, hogy az ország közel fele mennyire manipulálható. De pontosabb úgy fogalmazni, hogy agymosható...
#22 Zalai Móni 2026-02-19 22:02
Nem csak neked Ildikó :-x
#21 Szegvári Ildikó 2026-02-18 22:17
Vannak félelmeim azzal a buggyanttal kapcsolatban .
#20 Szegvári Ildikó 2026-02-18 22:16
Választás? Ja igen. Már szeretnék túl lenni rajta.
#19 Csikós István György 2026-02-17 21:59
Választás...
#18 Csikós István György 2026-02-17 21:59
Oké, izgalmas hét lesz... ;-)
#17 Szegvári Ildikó 2026-02-17 21:58
Néhány hete beszétünk a véletlenkről. Amikről tudjuk, hogy nincs olyan... Egy hete került a kezembe egy régi fotóalbum, többek között nagyaszüleim fiatalkori képeivel. És most olvasom amiről beszéltetek... Ebből megrendelés lesz április 15-i határidővel.
#16 Csikós István 2026-02-16 21:55
Rendben. Várom a képeket.
#15 Zalai Móni 2026-02-16 21:54
Március végén. Van idő. Gondolom. Majd lenyúlom a régi fotóalbumukat... Még nem tudom hogy. Anyámmal kell majd konspirálni. Lényeg, hogy megoldom. :-)
#14 Csikós István 2026-02-16 21:52
Oké :-) Mikor van a nagyi születésnapja?
#13 Zalai Móni 2026-02-14 22:05
De ami késik nem múlik. Mondjuk Húsvétra... Vagy a nagyi születésnapjára... Keresek fotókat... :-)
#12 Zalai Móni 2026-02-14 22:04
Én istvánnal lerajzoltattam a nagyszüleimet. Prímán sikerültek, nyilván, És nagyon örültek is neki, de erre én is gondolhattam volna. Fiatalkori fényképről készült rajroknak még jobban örültek volna.
#11 Szegvári Ildikó 2026-02-13 21:41
Pedig teljesen logikus. Már most 42 évesen is a fialabbkori énemet látnám szívesebben a falon. Pláne ha ráncos lennék.
#10 Csikós István 2026-02-13 21:39
Már többször felvetettem a megrendelőknek, de még nem volt olyan, aki elfogadta volna a javaslatomat. Vagy nem volt fénykép, vagy azt mondták most ilyennek ismerik őt.
#9 Czucszay Péter 2026-02-12 22:04
Na erre nem is gondoltam, pedig jogos a felvetés. Hm.
#8 Csikós István 2026-02-12 22:03
Az utókor ne öregen lásson hanem fiatalon... Nincs igazam?
#7 Csikós István 2026-02-12 22:03
Egyébként halkan megjegyezném - miközben szeretek örgeket rajzolni - ha engem kérdeznének, hogy mit szólnék egy portréhoz -, azt kérném inkább egy fiatalkori fényképemről készüljön, közel a hetvenhez...
#6 Csikós István 2026-02-11 21:59
Pontosítok, kedves Zsófi. A kidolgozásra értettem, hogy először a szemekkel foglalkozok. De előtte azt teszem amit mondtál.
#5 Molnár Zsófi 2026-02-11 21:57
Azt gondoltam volna, hogy az egész fejet főbb vonalakban rajzolod meg elsőkén kijelölve a fontosabb részletek helyeit, szemet szájat, stb.
#4 Csikós István 2026-02-11 08:16
Így van egyetértek. Párom szokta mondani, elég ha a szemeket lerajzolom, már látnak. Mert azzal kezdem a rajzolást.
#3 Szegvári Ildikó 2026-02-11 08:15
Elég jól megrajzolni és magától feléled, Gondolom. :-)
Így van, István? Legalább is mindegyik portrénál azt látom, néznek kifelé a fejükből...
#2 Csikós István 2026-02-10 22:03
Köszi Móni :-)
#1 Zalai Móni 2026-02-10 22:02
De csodás, mintha élne. (szív emoji)

You have no rights to post comments