Hozzászólások  

#36 Csikós István 2026-05-28 21:19
Igazából, pont erre a felismerésre van szükség ahhoz, hogy a küldetésünket teljesítsük. Ezért jöttünk ide. Miután megtapasztaltuk, hogy Isten nélkül, azaz ismeretek nélkül csupán találgatásokkal semmire sem fogunk menni. A vége mindig a kudarc lesz.
#35 Zalai Móni 2026-05-28 21:17
Nem tetszik ez a viág. Hol a kijárat?
#34 Csikós István 2026-05-27 21:41
Pontosítva, azt az időszakot kell megélnünk, amikor minél több "bűnt" próbálnak velünk elkövetteteni, átélve következményekből fakadó szenvedést...
#33 Csikós István 2026-05-27 21:38
Cél a tanult dolgok összezavarása. Mindenki spontán viselkedjen, ösztöszerűen. A woke ideológai célja, hogy próbáld ki a saját nemedet is és ha lehet ne gondolkodj családalapításban.
#32 Csikós István 2026-05-25 21:53
Ráhibáztál Zsófi ez a cél. A káosz.
#31 Molnár Zsófi 2026-05-25 21:52
Itt az USA-ban is ez a helyzet. Káosz.
#30 Czuczay Péter 2026-05-25 21:51
Egy százalék? Durva. És nagyon nagy a pofájuk. Amit itt műsoroznak Belgiumban az hányinger a köbön, mintha a diákok fele az lenne az iskolákban.
#29 Csikós István 2026-05-24 21:42
Igen ezzel már én is találkoztam. Az intezív reklámozás a fiatalok összezavarásáról szól, még a szexuális érés előtt.
Undorító.
#28 Szegvári Ildikó 2026-05-24 21:40
Tudtátok, hogy az azonos nemüeket kedvelők kasztja csupán egy százaléka a népességnek? Akkor miért hangosabbak a heteróknál?
#27 Czuczay Péter 2026-05-23 21:54
Ez így lehangoló. :sigh:
#26 Csikós István 2026-05-23 21:53
Felnőttként egész nap azzal vegyunk elfoglalva, hogyan tartsuk el magunkat. És ha van lehetőségünk rá próbálunk kellemes, élvezetes időtöltést találni magunknak. Persze utódokat nemzeni és eltartani. Közben egyeseket az is érdekel, választ találjanak ezekre a kérdésekre, kik vagyunk és mi a dolgunk a világban? Ennyi.
#25 Csikós István 2026-05-22 19:48
Az igazi feladat megérteni, belátni, hogy ami itt zajlik önmagában értelmetlen. Csak ennyit kell tudni.

Egyébként, ha csak józan paraszti ésszel végig gondoljuk, mit teszünk egész életünkben, rá kell jönnünk totál gáz a 3D...
#24 Csikós István 2026-05-22 19:45
A történet a halállal nagyon nincs vége. Csak parkolópályára kerülünk, ahol átgondolhatjuk, mit csesztünk el, és mit csinálhatúnk másképp nyugisabb körülmények között.
#23 Zalai Móni 2026-05-20 16:15
Én is el tudnék jobbat, szórakoztatóbbat képzelni. :-) Biztos nem véletlen hova pottyanunk.
#22 Zalai Móni 2026-05-19 21:38
Hát nem is tudom, Péter. Az én munkám nem éppen szórakoztató. Így alakult. Ezt kaptam a sorstól. Még nem jöttem rá miért
#21 Czuczay Péter 2026-05-19 21:37
Ahogy semmit sem.
#20 Csikós István 2026-05-19 21:36
Igazán köszönöm a dícsérő szavait. Mindig a maximumot próbálom nyújtani. Másképp nincs értelme ezt csinálni.
#19 Ádám Gergely 2026-05-19 21:35
Itt is szeretném elmondani, leírni, hogy csodálatos rajzokat készített a Művész Úr a gyermekeimről. ami leginkább tetszik, hogy élnek, kinéznek a papírról, látnak. Fantasztikus.

Mégegyszer köszönjük.
Gergely
#18 Szegvári Ildikó 2026-05-18 21:58
Talált sűllyedt. :-) De már tárgytalan, mert három éve elváltunk... Mindenesetre az új barátomnak sem fogok ezzel poénkodni. :-)
#17 Molnár Zsófi 2026-05-18 21:56
Ez jó poén volt, Ildikó. Gondolom ezt nem mesélted még a párodnak. :-)
#16 Csikós István 2026-05-17 21:53
:lol: :-) Erre a verzióra nem is gondoltam. Szerintem Freud sem... Pedig logikus.
#15 Szegvári Ildikó 2026-05-17 21:52
Én egyszer voltam irigy... Amikor a barátnőm lenyúlta a pasim. 18 voltam.
#14 Csikós István 2026-05-17 21:50
Jól emlékszel. :-)
#13 Czuczay Péter 2026-05-15 21:18
És a péniszirigység? :-) Picológusok mondják van ilyen. Ha jól emlékszem Freud találta ki.
#12 Zalai Móni. 2026-05-15 21:17
Mi van? Ilyen is lehetséges? Nem ér. Én nem akarok férfi lenni. Nekem megfelel a női nem.
#11 Csikós István 2026-05-15 21:16
Vagy rossz kis fiú. :-)
#10 Zalai Móni 2026-05-15 21:15
Ó, ja. Én jókislány voltam. Biztos. :-)
#9 Csikós István 2026-05-14 21:20
Na, igen. Nehéz optimistának lenni... Rossz karmánk lehet. Mi történhetett a múltban?
#8 Zalai Móni. 2026-05-14 21:19
Nekem is rémlik valami ilyesmi. De az jelenlegi katyvasz nem ezt mutatja.
#7 Szegvári Ildikó 2026-05-14 21:18
Megnyugtatlak hülyébb. Ez a magyar sors? Nem erre számítottam. Ezos körökben mintha felemelkedésről beszéltek volna, nem? Meg a magyarok metik meg a világot... Nem ismerős senkinek?
#6 Molnár Zsófi 2026-05-13 21:09
Figyeljetek, ez a Magyar Péter tényleg ennyire hülye? Ez a produkciója a Parlamentben nagyon gáz volt... Innen St.Louisból nézve különsen az.
#5 Csikós István 2026-05-13 21:06
Ugye, nagyon nem mindegy milyenre rajzolom a szem színét. A szem azért is nehézségekbe ütközik, mert a zárt térben készült fényképeken jóval sötétebb tud lenni, mit a szabadban...
#4 Csikós István 2026-05-13 21:04
Így ha színeset kell rajzolnom, Gondolkodhatok, melyik az igazi, mert persze a fotók színei is eltérnek, Nemcsak a rajzoké.
#3 Csikós István 2026-05-13 21:00
Köszi Móni! A hátérnek sincs semmiköze a fehérhez. Az is fura, hogy miden eszközön más a fotó. Mások a színek Laptopon, mobilon, tableten... Két tabletem van, ezek is eltérnek egymástól
#2 Zalai Móni 2026-05-12 14:12
Tündériek
#1 Csikós István 2026-05-11 19:33
Sajnos a barna színt nem könnyű visszaadni a fényképeken. Vagy pirosabb, vagy sárgább. Ez is inkább pirosabb. a kelleténél. A valós szín szép barna...

You have no rights to post comments