Igazából, pont erre a felismerésre van szükség ahhoz, hogy a küldetésünket teljesítsük. Ezért jöttünk ide. Miután megtapasztaltuk, hogy Isten nélkül, azaz ismeretek nélkül csupán találgatásokkal semmire sem fogunk menni. A vége mindig a kudarc lesz.
Cél a tanult dolgok összezavarása. Mindenki spontán viselkedjen, ösztöszerűen. A woke ideológai célja, hogy próbáld ki a saját nemedet is és ha lehet ne gondolkodj családalapításban.
Felnőttként egész nap azzal vegyunk elfoglalva, hogyan tartsuk el magunkat. És ha van lehetőségünk rá próbálunk kellemes, élvezetes időtöltést találni magunknak. Persze utódokat nemzeni és eltartani. Közben egyeseket az is érdekel, választ találjanak ezekre a kérdésekre, kik vagyunk és mi a dolgunk a világban? Ennyi.
A történet a halállal nagyon nincs vége. Csak parkolópályára kerülünk, ahol átgondolhatjuk, mit csesztünk el, és mit csinálhatúnk másképp nyugisabb körülmények között.
Itt is szeretném elmondani, leírni, hogy csodálatos rajzokat készített a Művész Úr a gyermekeimről. ami leginkább tetszik, hogy élnek, kinéznek a papírról, látnak. Fantasztikus.
Megnyugtatlak hülyébb. Ez a magyar sors? Nem erre számítottam. Ezos körökben mintha felemelkedésről beszéltek volna, nem? Meg a magyarok metik meg a világot... Nem ismerős senkinek?
Ugye, nagyon nem mindegy milyenre rajzolom a szem színét. A szem azért is nehézségekbe ütközik, mert a zárt térben készült fényképeken jóval sötétebb tud lenni, mit a szabadban...
Köszi Móni! A hátérnek sincs semmiköze a fehérhez. Az is fura, hogy miden eszközön más a fotó. Mások a színek Laptopon, mobilon, tableten... Két tabletem van, ezek is eltérnek egymástól
Hozzászólások
Undorító.
Egyébként, ha csak józan paraszti ésszel végig gondoljuk, mit teszünk egész életünkben, rá kell jönnünk totál gáz a 3D...
Mégegyszer köszönjük.
Gergely