Hozzászólások  

#18 Horváthné Magdolna 2026-06-08 21:22
Ugye? Köszönöm a megerősítést. :-)
#17 Csikós István 2026-06-08 21:20
Kedves Magdolna örülök, hogy tetszenek a munkáim.
A sorrend felállítása ésszerűnek tűnik. :-)
#16 Horváthné Magdolna 2026-06-07 21:30
Azzal is, hogy nekem is muszáj lesz rajzoltatni. Átgondolom ki érdemli ezt meg a családban ... :-)
Én, az biztos. :-)
#15 Horváthné Magdolna 2026-06-07 21:29
Egyetértek az előttem szólóval. Nagyszerű grafikák, portrék.
#14 Csikós István 2026-06-06 21:36
Persze, hogy nem gond.
#13 Dudás Éva 2026-06-06 21:35
Heten. Nyár végére kellene elkészülni velük. Külön-külön. Majd e-mailben küldöm a fotókat. De holnap felhívom is telefonon is. Ha nem gond a hétvége...
#12 Csikós István 2026-06-06 21:33
Köszönöm kedves Éva. Mennyien?
#11 Dudás Éva 2026-06-06 21:33
Nagyszerű rajzok. Gratulálok! Már gyűjtöm a fényképeket a családról. Vagyunk páran :-)
#10 Csikós István 2026-06-04 21:56
Így van. Mélyebben húzódnak meg az okok.
#9 Zalai Móni 2026-06-04 21:55
Szintén... :) Ez a történet nekem is kínai. Így alakult. Sors, karma...
#8 Szegvári Ildikó 2026-06-04 21:52
Mélyen egyet tudok érteni veled Péter. Hogy? Én anno még a pálcika emberen sem léptem túl.
#7 Czuczay Péter 2026-06-01 21:26
Ha nekem kellett volna elkészíteni ezt a rajzot, nemcsak a gitártól kaptam volna hülyét :cry: :oops:
#6 Csikós István 2026-06-01 21:25
Amúgy a fotón úgy tűnik, vannak hibák a gitár nyakán, de a valóságban minden rendben volt vele. a Fénykép tréfált meg. Szokott ilyesmi előfordulni.
Mind a négyet megrendelésre készítettem.
#5 Csikós István 2026-05-31 21:37
Időnkét kapok olyan feladatokat, mint az a gitár. Hülyét kaptam tőle... :-) Gondolom megérted.
#4 Szegvári Ildikó 2026-05-31 21:36
Elképesztő a részletgazdagság.
#3 Zalai Móni 2026-05-31 21:34
Jó összállítás. Egyenként is láttam őkat. Ott is tetszettek.
#2 Csikós István 2026-05-29 21:16
Köszönöm kedves Móni.
#1 Lejterné Móni 2026-05-29 21:16
Gyönyörű rajzok. Gratulálok a Művész Úrnak.

You have no rights to post comments