Heten. Nyár végére kellene elkészülni velük. Külön-külön. Majd e-mailben küldöm a fotókat. De holnap felhívom is telefonon is. Ha nem gond a hétvége...
Amúgy a fotón úgy tűnik, vannak hibák a gitár nyakán, de a valóságban minden rendben volt vele. a Fénykép tréfált meg. Szokott ilyesmi előfordulni. Mind a négyet megrendelésre készítettem.
Hozzászólások
A sorrend felállítása ésszerűnek tűnik.
Én, az biztos.
Mind a négyet megrendelésre készítettem.