Hozzászólások  

#52 Csikós István 2025-10-25 19:40
Köszönöm a dícsérő szavaitokat. Ahogy már többször említettem, ha van kérdés, van válasz is. Viszont csak arra kapunk választ, ami érdekelt minket. Egy betűvel sem több. Végül is így korrekt.
#51 Csikós István 2025-10-25 19:38
Amikor más mondja a 70 közelit elég dúrván hangzik. De hát ez az élet rendeje. Mind a 68 év normálisan ki lett töltve.., hónapok, hetek. Úgy hogy nem panszkodhatok. Ugyebár.
#50 Molnár Zsófi 2025-10-23 21:05
Engem sem lep meg az említettek alapján .
#49 Zalai Móni 2025-10-23 21:04
Engem nem lep meg a közel 70. Épp ahogy mondod Péter, az élettepasztalatból, a bölcs megnyilatkozásokból szerintem ez következhet.
#48 Czuczay Péter 2025-10-23 21:02
Tényleg öreg vagy. Hm. :-) Az önportréd alapján nem gondoltam volna.
Mindenesetre a gondolkozásodból lehet feltételezni nagyobb tapasztalatot.
#47 Csikós István 2025-10-21 21:36
Öreg. :lol: Ha nő lennék errre most nem válaszolnék. :lol:
2 év múlva 70...
#46 Czuczay Péter 2025-10-21 21:36
szerintem sokan vannak így ezel. Pl. én a lányomét nem tudnám felmondani, ha kérdezné valaki.
István mennyi idős is vagy? Erről még nem volt szó.
#45 Csikós István 2025-10-21 21:34
Igazából én is így vagyok a párom számával. -a telefonon amikor hívom csak annyit látok, Ice Párom. Igazából olyan ritkán látom, hogy tök homály, ha megpróbálom felidézni. Most is megpróbáltam, nem megy :-) Ezek a számok sem ismétlődnek. Így érthető, nem? Vagy örgeszem?
#44 Molnár Zsófi 2025-10-19 18:56
Nekem hasonlóan egyszerű számaim vannak, mint Istvánnak. Úgy hogy probléma egy szál se. Illetve a párom rá szokott lérdezni a végére. Most ötven, vagy kilencven... Gondolom ez már így marad. :-)
#43 Zalai Móni 2025-10-19 18:26
Pont ez a helyzet nálam is Péter. Úgy alakult évekkel ezelőtt a telefonvásárlásnál, vagy 15 éve, hogy nem volt választási lehetőségem. Időnként felmerűlt bennem, hogy változtatni kéne, de már megjegyeztem... :-)
#42 Czuczay Péter 2025-10-18 21:39
Az én telefonszámomban nincs számegyezés.. Nem volt könnyű megjegyezni... A párom most sem tudja. A két kölyökről nem is beszélve. :-)
#41 Csikós István 2025-10-17 21:42
Ma rendeltem bútorlapokat méretrevágva. Az asztalos telfonszámát szívesn elfogadtam volna: 70 777 0707
Nem semmi igaz?
#40 Zámbó Károlyné 2025-10-17 21:40
De jó telefonszám. :-)
#39 Csikós István 2025-10-17 21:39
Az e-mailemet megtalálja több helyen is az oldalamon. Akkor ott folytassuk a kommunikációt. Ha összetetteb a feladat javaslom a telefont egyeztetésre. 30 420 6020
#38 Zámbó Károlyné 2025-10-17 21:36
Gyorsabban ment mint gondoltam. Már meg is vannak a képek. Újakat sem kell készíteni. Egy két fejes és egy három fejes szeretnénk rendelni. És Karácsonyra szeretném átadni őket.
#37 Csikós István 2025-10-15 21:35
Jelenleg még tudok bőven újabb munkákat elválalni. Általában november elejétől szaporodnak fel a megrendelések.
#36 Zámbó Károlyné 2025-10-15 21:33
Még a fényképek kiválasztásának feladata a következő lépés lenne, egyeztetve a családdal. Néhány napot biztos igénybe fog venni.
#35 Zámbó Károlyné 2025-10-15 21:31
Hadd kérdezzem meg kedves Művész Úr. Lenne karácsonyra szabad kapacitása? Két rajzot szeretnék megrendelni.
#34 Csikós István 2025-10-13 20:55
Éppen most beszélgettem egy kedves szobrász ismerősömmel. Vanyúr Istvánnal. Nála is hasonló törekvés van 3 dimenzióban. Úgy alakítja a szemeket, mintha élne...
#33 Csikós István 2025-10-12 21:42
Hogy mitől "kelnek életre" nem tudom. gondolom a szemeknek köszönhető. Amikre próbálok nagy hangsúlyt fektetni. Azaz emellett az arcon van a fókusz..
#32 Csikós István 2025-10-12 21:39
Kedves Zámbó Károlyné köszönöm dícsérő szavait. Próbálom mindig a maximumot nyújtani. :-)
#31 Zámbó Károlyné 2025-10-11 21:03
Fantasztikus munkák. Csodás mindegyik. Ami leginkább tetszik, hogy az ábrázolt személyek jobban "élnek", mint a fényképeken. Hogy csinálja?
#30 Gerber Noémi 2025-10-11 21:02
Visszanéztem korábbi beszélgetéseket. Érdekes gondolatok. Meg kell hagyni.
#29 Csikós István 2025-10-10 21:10
Vagy úgy is mondhatóm, amit bevonzunk, mint a mágnes.
#28 Csikós István 2025-10-10 21:09
Teljesen rendben van. Ami történik az a lényeg, Nem az amit szeretnél, vagy azt hiszed így vagy úgy kellene történnie. Mindig pont az t kapjuk ami a miénk.
#27 Molnár Zsófi 2025-10-10 21:08
Au. Nem irigyellek. Rossz érzés lehet. De legalább elfogadod a helyzetet. Értve... Nem mindegy.
#26 Csikós István 2025-10-08 07:50
Köszi Zsófi. Örülök, hogy így érzed.
Megfigyeletem amikor valakinek még nagyon nem kell bizonyos felismerésekről tudnia, az élet nem engedi az információ közelébe. Elsöprő erővel terelik másfelé a Sorserők. Így vagyok az anyjukra hasonlító gyermekeimmel is... Persze nyilván van oka, mélyen rejlő oka, hogy én lettem az apjuk... :-)
#25 Gerber Noémi 2025-10-07 20:59
Az utolsó hozzászólást nem nagyon értettem. De továbbra is nagyon tetszenek a rajzok.
Sajnos már nincs elég időm, hogy a nulláról felgyekoroljam magam a képzőművészek szintjére, így maradok csupán lelkes műkedvelő... :-)
#24 Czuczay Péter 2025-10-06 17:38
Gondolom más a kérdésre kapott válasz, mint amikor valaki elmondja a tutit, anélkül, hogy érdekne téged. Még ha igaz is nem tudsz vele mit kezdeni...
#23 Molnár Zsófi 2025-10-06 17:36
Engem cseppet sem zavart, hogy belekotyogtatok a dolgomba. :-) Sokat segített.
#22 Csikós István 2025-10-06 17:35
Egyszer persze mindenki a végére ér és nagy megkönnyebbüléssel elhagyhatjuk a 3D-t. Végleg. A sok újrakezdés elég fársztó tud lenni, ha rálátásunk van a folyamatra. Bocsi. Ilyenkor nem könnyen állítom le magam, pedig ez egy nagyon személyes folyamat. Hívatlanul nem lehet belekotyogni.
#21 Csikós István 2025-10-06 17:30
Nem rövid az az út amit be kell járnunk tapasztalatszerzéként. Vallásosság is része, buddhizmussal együtt persze, nemcsak a kereszténység számos verziójára gondolok. Ezért vagyunk itt...
#20 Gerber Noémi 2025-10-04 19:40
Igaz rendszeres templombajáró vagyok... Nem buddhista templom. :-)
#19 Gerber Noémi 2025-10-04 19:34
Végül is nem lehetetlen, hogy valós a reinkarnáció elmélete. Magam részéről nincs ellenemre... :-)
#18 Csikós István 2025-10-04 19:31
No, igen. Könnyen értelmezhető, ha nem csak egy életben gondolkodunk.. Tehát efogadjuk, hogy voltak korábbi életeink is. Az magamról tudom (!), cisztercita szerzetesként templmfestő voltam az 1700-as években.
Persze aki elfogadja korunk anyagelvű szemléletét, ezen a kijelentésemen mosolyoghat.
#17 Gerber Noémi 2025-10-04 19:26
És a tehetség?
#16 Molnár Zsófi 2025-10-03 21:20
Erről már többször beszélgettünk ezen az oldalon és elfogadom az érvidet István.
#15 Csikós István 2025-10-03 21:19
Pedig számít, hogy foglalkozunk a manualitással vagy sem. Mindenkinek működhet legfeljebb eltérő ideig tart a tanulás időtartama.
#14 Zalai Móni 2025-10-03 21:16
Ott a pont. :-)
#13 Czuczay Péter 2025-10-02 21:08
Jogos megállapítás.
#12 Gerber Noémi 2025-10-02 21:07
Ha az iparkodás elég lenne, én is ezt csinálnám. :-)
#11 Csikós István 2025-10-02 21:07
Köszönöm kedves Noémi. iparkodok.
#10 Gerber Noémi 2025-10-02 21:06
És persze más rajzokhoz képest is amiket az interneten látok...
#9 Gerber Noémi 2025-10-01 21:28
Nagyon szép rajzok. Mindegyik. Kutyák is, emberek is. Egyértelműen jobbak, mintha fényképek lennének.
#8 Zalai Móni 2025-10-01 21:26
Zakkantak... :-) Szerintem nem idomíthatók. Volt nekem is fiatalabb koromban. Semmire nem mentem vele. Nem tudatm irányítani. Azt csinált amit akart. :-x
#7 Csikós István 2025-09-30 20:25
Oké, várom a képeket.
Nekünk is van egy tacskónk. Pontosan tudom miről beszélsz... :-)
#6 Czuczay Péter 2025-09-30 20:24
Persze, persze. Már találtam is fotókat, Elég sok készült róluk, nagy kedvencek. Igaz, szerintem buggynat mind a kettő... :-)
#5 Csikós István 2025-09-30 20:23
Péter, van még bőven idő, de azért ne keress sokáig fotókat, vagy az újak készítését se halogasd. Mert októbertől hirtelen szoktak felhallmozódni a megrendelések Karácsonyra.
#4 Czuczay Péter 2025-09-29 20:36
Megihettél István. A tesómnak, a húgomnak van két tacskója. Karácsonyra őket fogom veled lerajzoltatni. De jó!
Ugye elegendő idő van erre?
#3 Molnár Zsófi 2025-09-29 20:34
Nekem is ugyanaz a szó jut eszembe, mint Ildikónnak. Gyönyörű, illetve csodás rajzok. Ez utóbbi hirtelen jött. :-)
Tudjátok a magyar nyelvet, csak itt frissítem veletek...
#2 Szegvári Ildikó 2025-09-28 21:00
Gratulálok!
#1 Szegvári Ildikó 2025-09-28 21:00
Hú, de gyönyörűek. Nem látok csodálkozó emojit...

You have no rights to post comments